Cassa Falcon L Maket Bıçağı 18 mm Kauçuk Kaplı Gövde (8670)
Cassa 8670 Falcon L Büyük Maket Bıçağı Kauçuk
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Maket Bıçağı ve Yedekleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Maket Bıçağı ve Yedekleri
Cassa 8670 Falcon L Büyük Maket Bıçağı Kauçuk
Ürün Kodu : S06878
Marka : Cassa
57,85 TL + KDV
68,26 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Cassa 8670 Falcon L Büyük Maket Bıçağı Kauçuk

Maket bıçağı, genellikle maket yapımında kullanılan ince ve keskin bıçak türüdür. Çoğu zaman falçata kelimesiyle de anılan bu bıçaklar, sunduğu pratik çözümler nedeniyle pek çok alanda kullanılabilmektedir. Eğri kunduracı bıçağı olan falçatalar maket bıçaklarına ismini vermiş olsa da maket bıçağı ifadesinin de kullanımında günden güne bir artış olduğu söylenebilir. İlköğretim döneminden itibaren farklı proje ve tasarım çalışmalarında kullanımı yaygın olan maket bıçakları, ergonomik tutuş özellikleri ve özel kilit sistemleri nedeniyle her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilebilmektedir. Kaliteli plastik gövdesi, maket bıçağı yedeği ile uzun süreli kullanımlar için uygun çözümler sunar. Güçlü kesiği sayesinde yüzeylerde az bir kuvvetle uygulanması mümkündür.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde maket bıçağı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun maket bıçağı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli maket bıçağı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model maket bıçağı arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Ergonomik tasarım
  • Otomatik Kilit 
  • 18 mm genişlikte bıçaklar ile uyumlu
  • Keskin uç