Ceyfix Mikrofiber Temizlik Bezi 40 x 40 cm - Sarı
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Temizlik Bezleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Temizlik Bezleri
Ceyfix Mikrofiber Temizlik Bezi 40 x 40 cm - Sarı
Ürün Kodu : Q02005
Marka : Ceyhanlar
12,00 TL + KDV
12,96 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ceyfix Mikrofiber Temizlik Bezi 40 x 40 cm - Sarı

Çalıştığımız ve yaşadığımız tüm alanların temizliği yaşam kalitesini ve çalışma performansını artırmaktadır. Özellikle masamızda biriken tozların, çay kahve lekelerinin temizlenmesinin; hem kişinin kendisi için hem de çevresindekiler için pozitif etkileri yaratır. Temizlik yapmak istediğiniz alana göre farklı temizlik bezi çeşitleri tercih etmeniz gerekebilir. Fazla efor sarf etmenizi engelleyecek ve zamandan kazanmanızı sağlayacak çeşitli temizlik bezi modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Büyük, orta ve küçük boyları bulunan temizlik bezleri arasından size uygun olanını seçebilirsiniz.

Mikrofiber bezler, ince yapılı olmalarından dolayı toz ve kiri daha fazla hapsederek yayılmasını önlemektedir. Anti alerjen olabilecek tüm etkenleri böylece ortadan kaldırabilir, ofislerinizde ve evlerinizde çok daha hijyenik ve sağlıklı ortamlar kurabilirsiniz. Deterjan ve diğer temizleyicilere ihtiyaç duymadan, cam temizliğinizi oldukça pratik bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz Ceystar Mikrofiber Bez ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için Ofix.com'u tercih edebilirsiniz.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde temizlik bezi fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması:

  • Mikrofiber temizlik bezi
  • Her yüzeyde üstün temizlik
  • İz bırakmadan temizler
  • 40 x 40 cm ebatlarında
  • %80 polyester %20 polyamdie malzemeden üretilmiştir