Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Temizlik Setleri ve Kovalar
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Temizlik Setleri ve Kovalar
Ceyhanlar Temizlik Seti Kovası Gri 25 L
Ürün Kodu : Q02882
Marka : Ceyhanlar
115,38 TL + KDV
136,15 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Alternatif Ürünler
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ceyhanlar Temizlik Seti Kovası Gri 25 L

Günlük hayatın normal rutininde seyredebilmesi için bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle temizlik gereçleri yaşamın daha hijyenik ve sağlıklı ilerleyebilmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Ergonomik ve pratik tasarımlarda üretilen bu ürünler kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Ceyhanlar Temizlik Kovası, temizlik arabaları için kullanılan, yedek, plastik kovalardır. Dilerseniz tek, dilerseniz çift kovalı arabalarda kullanabilir; pratik yapısı ve dayanıklılığı ile uzun süreler sorunsuz biçimde temizlik işlerinizi halledebilirsiniz. Ceyhanlar Temizlik Seti Kovası 25 L ve geriye kalan tüm ofis temizlik ihtiyaçlarınız için siparişinizi Ofix.com'dan oluşturun, uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarını kaçırmayın!

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde kova fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun kova modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kova modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kova arıyorsanız, sitemizin Temizlik Gereçleri - Temizlik Setleri ve Kovaları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Marka: Ceyhanlar
  • Ürün Tipi: Temizlik Seti Kovası
  • Renk: Gri
  • Hacim: 25 L