Ceyhanlar Yedek Plastik Pres - Karışık Renk
Ceyhanlar Yedek Plastik Pres - Karışık Renk
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Temizlik Setleri ve Kovalar
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Temizlik Setleri ve Kovalar
Ceyhanlar Yedek Plastik Pres - Karışık Renk
Ürün Kodu : Q01893
Marka : Ceyhanlar
263,64 TL + KDV
311,10 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ceyhanlar Yedek Plastik Pres

''GÖRSEL TEMSİLİDİR. RENK, GÖRÜNÜM VE KALİTE FARKLILIĞI GÖSTEREBİLİR''

Temizlik setleri temizlik işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştıran araçların başında geliyor. Ev ve ofis temizliğinde kulllanılan temizlik setleri sayesinde yüzeylerde hijyen sağlamak hızlı ve kolay hale gelmektedir. Mop temizlik setleri, pedallı temizlik setleri, presli temizlik setleri ve araç temizlik setleri gibi birçok türü olan bu ürünler fazla güç ve zaman harçamadan temizlik işlemlerinizi yapmanızda yardımcı olur.

İşyeri temizliğinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Ceyhanlar Temizlik Setiniz için yedek olarak kullanılabilecek Ceyhanlar Yedek Pres, paspas temizleme ve sıkma işlemlerinizi kolayca tamamlamanızı sağlar. Orta kısmında paspas yerleştirme alanına yer veren arabalarla paspasınızın suyunu kolayca sıkabilirsiniz. Tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Ofix.com, tek platform üzerinden alışveriş deneyimini sizlerle buluşturuyor. Ofix'in uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarıyla birlikte Ceyhanlar Yedek Plastik Pres ürünü siparişini hemen oluşturabilirsiniz.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde yedek pres fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması:

  • Marka: Ceyhanlar
  • Ürün Tipi: Yedek Pres
  • Mteryal: Dayanıklı Plastik
  • Tek veya çift kovalı arabalar için uygun
  • ''GÖRSEL TEMSİLİDİR. RENK, GÖRÜNÜM VE KALİTE FARKLILIĞI GÖSTEREBİLİR''