Ceyhanlar Yersil Plastik 75 cm
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Temizlik Aparatları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Temizlik Aparatları
Ceyhanlar Yersil Plastik 75 cm
Ürün Kodu : Q02709
Marka : Ceyhanlar
52,73 TL + KDV
62,22 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ceyhanlar Yersil Plastik 75 cm

Zeminlerde oluşan su birikintilerini veya temizlik sonrası yerde kalan ıslaklığı gidermek için kullanabileceğiniz çekçekler ile hijyenik ve temiz mekanlar yaratmak daha kolay. Daha çok dış mekanlarda yağmur sonrası ya da su ile zemin temizliği yapıldığı zaman kullanılan çekçekler, oldukça ergonomik yapısı, kolay kullanımı ve pratik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Çekçek kullanarak, zemin ıslaklığından kaynaklı iş kazalarından korunun hem de temizlik işlemleriniz daha etkili sonuçlara ulaşın. Temizlik gereçleri uygun fiyatlar ile Ofix.com'da.

Zeminde kir, su, toz ve kalıntı bırakmayan çekçek ile artık tertemiz yüzeyler elde edebilirsiniz.

Zemin temizliğinde en çok kullanılan ürünlerden biri olan yersil (çekçek), gerisinde su bırakmayan, hafif ve ergonomik formda olmalıdır. Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını tek bir üründe birleştiren Ceyhanlar, kurulduğu günden bu güne kadar ev ve ofis temizlik ürünlerinde aynı kaliteyi korumaktadır.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde yersil fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  

 

Ürün Açıklaması:

  • Kaliteli ve çok dayanıklı özel kauçuk.
  • Sağlam, hafif ve plastik gövde.
  • 75 cm temizleme yüzeyi. 
  • Ürün Asortidir renk seçeneği bulunmaz.