Ceymop Havlu Bez 30 x 40 cm - Mavi
Ceymop Havlu Bez 30 x 40 cm - Mavi
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Temizlik Bezleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Temizlik Bezleri
Ceymop Havlu Bez 30 x 40 cm - Mavi
Ürün Kodu : Q02911
Marka : Ceyhanlar
13,64 TL + KDV
14,73 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ceymop Havlu Bez 30 x 40 cm - Mavi

Çalıştığımız ve yaşadığımız tüm alanların temizliği yaşam kalitesini ve çalışma performansını artırmaktadır. Özellikle masamızda biriken tozların, çay kahve lekelerinin temizlenmesinin; hem kişinin kendisi için hem de çevresindekiler için pozitif etkileri yaratır. Temizlik yapmak istediğiniz alana göre farklı temizlik bezi çeşitleri tercih etmeniz gerekebilir. Fazla efor sarf etmenizi engelleyecek ve zamandan kazanmanızı sağlayacak çeşitli temizlik bezi modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Büyük, orta ve küçük boyları bulunan temizlik bezleri arasından size uygun olanını seçebilirsiniz.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde temizlik bezi fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun mikrofiber temizlik bezi modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli mikrofiber temizlik bezi modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model mikrofiber temizlik bezi arıyorsanız, sitemizin Temizlik Ürünleri - Ofis Genel Temizliği - Temizlik Bezleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Tüm cam yüzeylerde iz bırakmadan ideal temizlik.
  • Tüm yüzeylerde mükemmel sonuç verir.
  • Ardında tüy ve iz bırakmaz.
  • Yüzeyi çizmez ıslak yada kuru, deterjanlı veya deterjansız kullanılabilir.
  • Çok dayanıklıdır, rengini ve şeklini uzun süre korur.
  • Çok emicidir kolay silinir.
  • 30 x 40 cm ebatlarında
  • Üretici kodu: TBG017