Chs Karton Bardak 7 oz 180 ml 3.000 Adet
Chs Karton Bardak 7 oz 180 ml 3.000 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Kullan At Mutfak Malzemeleri >
Karton Bardak ve Kapakları
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Kullan At Mutfak Malzemeleri
Karton Bardak ve Kapakları
Chs Karton Bardak 7 oz 180 ml 3.000 Adet
Ürün Kodu : Q11578
Marka : Chs
1.007,46 TL + KDV
1.188,80 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Chs Karton Bardak 7 oz 180 ml 3.000 Adet

Ülkemiz, çay ve kahve çeşitleri gibi farklı damak tatlarını barındıran, oldukça zengin çeşitli sıcak içecek tüketimi yapılan yerlerin başında geliyor. Özellikle iş yerlerindeki içecek tüketiminin fazlalığı, temiz bardak bulma konusunda sorunlar yaratabilirken, cam bardakların sürekli yıkanma gereksinimi, maddi olarak zorlayıcı olabiliyor. Plastik bardak ve köpük bardakların sıcak içeceklerle temas etmesi durumunda, sağlığa zararlı olabilecek maddelerin içeceğinizin içerisine çözünmesi riski sebebiyle, doğru karton bardak tüketimi, iş yerleri için daha da önemli bir hal alıyor. Karton bardakların bu denli popüler olmasının nedenlerinden biri de tamamen geri dönüştürülebilir olmasıdır. Bu sebeple karton bardak üreticileri, birbirinden farklı desen ve boyutlarda karton bardaklar üretiyor.

Sıcak ve soğuk içecekleriniz için karton kullan-at bardak ihtiyacınız olduğunda Chs kalitesi ile dayanıklı Chs Karton Bardak 7 oz ürününü güvenle kullanabilirsiniz. Karton bardak siparişini Ofix.com'dan hemen şimdi oluşturun, hızlı teslimat ve en uygun fiyat avantajlarından siz de yararlanın.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm kullan at ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde karton bardak fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun karton bardak modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli karton bardak modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model karton bardak arıyorsanız, sitemizin Kullan At Mutfak Malzemeleri - Karton Bardak ve Kapakları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

 • Karton Bardaklara nerede olursanız olun ihtiyacınızı karşılayacak yapıdadır.
 • Kullan-at bardak ihtiyaçlarınıza çözüm karton bardaklar toplantılarda, pikniklerde, seyahatlerinizde arabanızda bulundurabileceğiniz yapıda tasarlanmıştır.
 • Ebat: 7 oz / 180 ml
 • Paket içi miktar: 3.000 Adet

 

Karton bardak kullanımının avantajları

 • Karton bardaklar, insan sağlığına ve çevreye tam uyumlu hijyenik ürünlerdir.
 • Karton bardaklar, enerji ve su sarfiyatı maliyetlerini düşürmektedir.
 • Karton bardaklar, kullan at sınıfında en çok satan çok yönlü ekonomik ürünlerdir.
 • Karton bardaklar, günlük kullanıma uygun ve içecekleriniz için tasarlanmış pratik çözümdür.
 • Karton bardaklar, yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez.
 • Karton bardaklar, eğlencelidir, modelleri, desenleri şıktır, pratiktir ve fiyatları cam bardaklara oranla çok düşüktür.
 • Karton bardaklar, ağaçların doğal ürünlerinden oluştuğu için toksin elementler içermezler.