Cillit Bang Yağ ve Kir Sökücü - 750 ml + Kir ve Kireç Sökücü Sprey - 750 ml
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Pas ve Kireç Sökücüler
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Pas ve Kireç Sökücüler
Cillit Bang Yağ ve Kir Sökücü - 750 ml + Kir ve Kireç Sökücü Sprey - 750 ml
Ürün Kodu : L59815
Marka : Cillit Bang
107,43 TL + KDV
116,02 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Cillit Bang Yağ ve Kir Sökücü - 750 ml + Kir ve Kireç Sökücü Sprey - 750 ml

Cillit Bang´in üstün leke çikarma teknolojisi sayesinde kirden eser kalmaz! Size özel fiyati ile mükemmel temizliği iskence olmaktan çıkartan Cillit Bang süper fırsat paketine hemen sahip olabilirsiniz.Temizleyeceğiniz yere spreyle 2 dakika sıkın sonra kolayca parlatın, ovalamaya son. Cillit Bang en zor lekelere karşı bile etkilidir. Kullanımdan sonra iz veya tortu bırakmaz. Zor lekelerin üstüne sıkıp bir sünger vasıtasıyla silmeniz yeterli olacaktır. Banyonuzdaki bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cillit Bang Süper Güçlü Yağ ve Kir Sökücü 750 ml konsantre formülüyle anında etkisini gösterecektir. En zor, en inatçı lekelere karşı bile etkilidir. Kurumuş yağ ve yemek kalıntılarına karşı uzmandır.

Yeni Cillit Bang Kir ve Kireç Sökücü turbo power sayesinde anında harekete geçer. Kireci, sabun artıklarını, kiri ve pası saniyeler içinde söker atar. Siz de bu Yağ Çözücü ürününe sahip olmak için Ofix.com’dan birkaç tikla sipariş oluşturabilirsiniz.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde banyo temizleyici fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun banyo temizleyici modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli banyo temizleyici modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model banyo temizleyici arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği > Pas ve Kireç Çözücüler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Ürün Açıklaması:

  • Cam, seramik akrilik gibi bir çok farklı yüzeylerde kullanabilirsiniz.
  • Zorlu kireç kalintıları, sabun artığı, pas ve günlük kirleri temizler.
  • Lavabolar, banyo küvetleri, duş, tuvaletler, seramik yüzeyler ve banyo duvarlarında kullanılır.
  • Sıcak ve hassas yüzeylerde kullanıma uygun değildir.
  • Kullanıma uygun olmayan yüzeyler: Aside dayaniksiz yüzeyler.

 

Leziz yemekler yaptığınızı mutfağınızda ocaktaki kurumuş yemek artıkları! mutfak kirleri ve yağ kalıntıları sizi üzmesin. Süper güçlü yağ ve kir sökücü Cillit Bang ile hızlıca ve zahmetsizce tertemiz ve parlak bir ocağa sahip olabilirsiniz.

 

Cillit Bang Yağ ve Kir Sökücünün Kullanım Alanları:

  • Çatal, bıçak ve kaşıklar, firin kenarları ve kapakları, tencere ve tavalar
  • Mutfak tezgahı, buzdolabı, paslanmaz çelik ve seramik yüzeyler, ızgaralar, mutfak dolapları,
  • Kapı, aspiratör başlıkları, metal jaluzi, panjur ve gölgelik, bahçe mobilyaları, bisiklet, araba jantı, mermer granit ve doğal taş yüzeyler, cam (kullanmadan önce durulayınız),
  • Elektrikli ocaklarda, ahşap yüzeylerde, sıcak ve zarar görmüş yüzeylerde kullanıma uygun degildir.