Domestos Hijyen Köpük Mutfak Temizleyici Okyanus Ferahlığı - 450 ml
Domestos Hijyenik Köpük Mutfak Temizleyici Sprey Okyanus Ferahlığı - 450 ml
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Mutfak Temizliği >
Yağ ve Kir Sökücüler
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Mutfak Temizliği
Yağ ve Kir Sökücüler
Domestos Hijyenik Köpük Mutfak Temizleyici Sprey Okyanus Ferahlığı - 450 ml
Ürün Kodu : Q08301
Marka : Domestos
26,62 TL + KDV
28,75 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Domestos Hijyenik Köpük Mutfak Temizleyici Sprey Okyanus Ferahlığı - 450 ml

En etkili sprey temizleyici!

Domestos Hijyen Köpük Mutfak Temizleyici Spreyi, mutfağınızdaki kirleri kusursuz bir şekilde temizler. Pratik kullanımı sayesinde yüzeylerde maksimum hijyen ve parlaklığa ulaşmanızı sağlar. Yağlı kirleri ve zorlu küfleri derinden temizleyerek mutfağınızda uzun süreli temizlik rahatlığı sunar. Domestos Hijyenik Köpük Mutfak Temizleyici özel olarak geliştirilen formülüyle uzun süreli koruma ve temizlik sağlar. Köpük Sprey formu sayesinde en zor yerlere bile temas eder. Ağır yemek kalıntısı olan ocak, musluk, eviye ve tezgahlarda da etkili olan Domestos Hijyen Köpük Mutfak Temizleyici yağları kolayca çözerek mutfak tezgâhı temizliğinde hijyen sağlar. Kilitli uç kısmı sayesinde olabilecek kazaların önüne geçer. Bütçenize uygun oluşu ile sizlere kazançlı bir ekonomi sunar. Domestos mutfak ürünleri sağlığınızı korumak için özen gösterir. Çamaşır suyu katkılı olan Domestos Hijyen Köpük Mutfak Temizleyici derin bir mutfak hijyeni sunar. Tek bir parmak hareketiniz ile etkili olan ürün, mutfak temizliğinde sizlere hız kazandırarak kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmanızda yardımcı olur. Mutfağınızda kusursuz ve pratik temizliğin sırrını Yeni Domestos Hijyenik Köpük Mutfak Temizleyici tanışarak keşfedebilirsiniz.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde mutfak temizleyici maddelerin fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun mutfak temizleyici modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli mutfak temizleyici modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model mutfak temizleyici arıyorsanız, sitemizin Mutfak Temizliği - Yağ ve Kir Sökücüler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Güçlü çamaşır suyu formülü
  • Ovalamaya gerek kalmadan yüksek temizlik performansı
  • Okyanus Ferahlığı kokusu
  • Az ürün ile yüksek temizleme
  • Hacim 450 ml
  • Sprey yüzey temizleyici
  • Mutfaktaki tüm yüzeyler için etkili