Erikli Bardak Su 225 ml x 48 Adet
Erikli Bardak Su 225 ml x 48 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
İçecekler >
Su
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
İçecekler
Su
Erikli Bardak Su 225 ml x 48 Adet
Ürün Kodu : S92552
Marka : Erikli
103,33 TL + KDV
104,36 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Bu ürün sadece gönderilmektedir.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
30 adet üstü alımlarda
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Erikli Bardak Su 225 ml x 48 Adet

Ülkemizde, 70'li yıllardan sonra, musluk suyunun sağlıksız olduğu iyice ortaya çıkmış, ambalajlanmış su tiketimi büyük bir ivmeyle artmıştır. Günümüzde, özellikle büyük şehirlerde paketlenmiş sular her evde, iş yerinde kesin olarak tüketilir hale gelmiştir. Uzmanlar tarafından, sağlıklı bir yaşam için, her gün en az 2 litre su tüketmemiz gerektiği söylenmektedir. Ofis ya da diğer yaşam alanlarınız için ister cam, ister plastik şişe su seçenekleri Ofix'te!


Erikli Su, yakın zamanda gücünü dünyanın en çok tüketilen su üreticilerinden olan Nestle ile birleştirerek, deneyimini ve kalitesini artırmıştır. Türkiye'nin en çok tercih edilen içme sularının başında gelen, son teknoloji arıtma ve ambalajlama tekniklerini yakından takip eden ve geliştiren Erikli, pazatr lideri olduğu Türkiye'den sonra, uluslararası pazarda da boy göstermeye başlamıştır. 

Erikli Doğal Kaynak Suyu'nun kaynağı, yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve yüksekte, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeyen Uludağ'ın 2300 metre zirve noktasında doğal bir ortamda bulunmaktadır. Erikli Su fabrikası, Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği'ne göre uygun dizayn edilen depolarla birlikte Bursa'da bulunmaktadır.

Erikli Su, her yıl olduğu gibi 2017 yılı raporu için de ''Güvenle İçilebilir'' sertifikasını almıştır. pH değeri: 7.81'dir. İçeriğinde, amonyum ve bromat bulunmaz, güvenle içilebilir. Yapılan mikrobiyolojik testlerde, sağlığı tehdit edebilecek her türlü bakteri ve virüsün Erikli sularında bulunmadığı her zaman garanti altına alınmaktadır.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm gıda ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde su fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun su modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli su modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model su arıyorsanız, sitemizin İçecekler - Su kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ambalajlı Su Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Sağlık bakanlığı tarafından her yıl analiz edilen sular, Su Analiz Raporu ile halka duyrulur ve sağlığı tehdit eden suların satışına izin verilmez. İçme sularının 4.5 ila 9.5 pH arasında olması gerekmektedir. Tat, koku, bulanıklık ve renk olarak ayrı ayrı incelenen suların analiz raporunu görmeden asla tüketmemeliyiz. 

 

Ürün Açıklaması:

  • 48 adet doğal kaynak suyu
  • Pet bardakta - tanesi 225 ml
  • Sunum ve ikramlar için ideal
  • pH: 7.81

 

Muhafaza Koşulları:

Serin (5-15 derece), karanlık ve nemden az bir bölgede muhafaza edilmelidir.
Kimyasallar, deterjanlar, temizlik maddeleri, benzin ve bunun gibi maddelerden mümkün olduğunca uzak tutulmalıdır.