Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Kağıt Havlular
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Kağıt Havlular
Focus Optimum Z Katlama Kağıt Havlu Çift Katlı 20 x 24 cm 200 Yaprak - 12 Adet
Ürün Kodu : L60594
Marka : Focus
348,83 TL + KDV
376,74 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Alternatif Ürünler
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Focus Optimum Z Katlama Kağıt Havlu Çift Katlı 20 x 24 cm 200 Yaprak - 12 Adet

Yüzden fazla ülkeye ihracat yapan Hayat Kimya bünyesindeki Focus, kalitesiyle ve uygun fiyat seçenekleriyle, kağıt peçete üreticileri arasında öne çıkıyor. Hayat Kimya, deterjan, hijyen, temizlik kağıdı kategorisinde üretim yapmakla birlikte, Türkiye'nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 2012’de 70. sırada, ISO’nun ilk 500 sıralamasında 68. sırada yer alıyor. Her harekette tek bir havlu almayı sağlayan 'Z' katlama özelliğine sahip Focus Optimum Z Katlama Kağıt Havlu, özel dokusundaki %100 selüloz içeriği, çok daha fazla dayanıklılık, emicilik ve konfor sağlıyor.  Yüksek su tutma kapasitesi sayesinde, düşük kağıt sarfiyatı ile daha çok kurulama imkanı sunuyor. Focus Optimum Z Katlama Kağıt Havlu 200 Yaprak 12 Adet ürününü ve diğer tüm ofis ihtiyalarınızı Ofix.com'dan şimdi sipariş edin, uygun fiyatlar ve hızlı teslimat avantajlarını kaçırmayın!

 Günümüzün büyük bir bölümünde toplu alanlarda, hijyeni sağlamanın zor olduğu yerlerde bulunuruz. Kalabalık ortamlarda bulunmak da bizi sürekli bir etkileşim döngüsünün içine sokar. Alışveriş yaptığımız paradan, kullandığımız toplu taşıma araçlarına kadar bu etkileşime ortak olan her şey mikropları da beraberinde getirir. Ellerimiz, mikropların en büyük taşıyıcılarıdır. Kalabalık ofisler için ise en önemli yerler, ortak kullanım alanlarıdır. Ortak alanlarda mümkün olduğunca tek kullanımlık diye tabir edilen, hijyene dair soru işaretleri barındırmayan, pratik ürünler kullanılmalıdır. İşyerlerinde ya da evlerde, mutfaklarda da tek kullanımlık kağıt havlu kullanımı önem kazanır.

Tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla erişim imkanı sunan Ofix.com, ev ve iş yerlerinizde temizlik kağıdı ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizde. Sitemizden vereceğiniz siparişlerle Kağıt havlu ihtiyacınızı karşılayabilir ve istediğiniz ortamlarda hijyeni sağlayabilirsiniz. Kağıt havlu fiyatları konusunda Ofix.com'un fırsatlar dünyasını incelemeyi sakın unutmayın. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde çeşitli kampanya ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Aradığınız en uygun kağıt havlu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kağıt havlu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kağıt havlu arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - Kağıt Havlular kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Focus Optimum Z Katlama Kağıt Havlu Açıklaması:

  • 1 paket 200 yaprak
  • Koli içi 12 paket
  • Çift katlı
  • %100 selüloz
  • Yaprak ölçüsü: 20 x 24 cm