Focus Toz Çamaşır Dterjanı 10 kg - 67 Yıkama
Focus Toz Çamaşır Deterjanı Renkli ve Beyaz 10 kg - 67 Yıkama
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Çamaşır Deterjanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Çamaşır Deterjanları
Focus Toz Çamaşır Deterjanı Renkli ve Beyaz 10 kg - 67 Yıkama
Ürün Kodu : Q08088
Marka : Focus
346,15 TL + KDV
373,84 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Bu ürün sadece gönderilmektedir.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Focus Toz Çamaşır Deterjanı Renkli ve Beyaz 10 kg - 67 Yıkama

Focus Toz Çamaşır Deterjanı renkli ve beyaz, tüm çamaşırlarınızda derinlemesine temizlik sağlar. Beyazlarda etkili temizlik sunarken, renklilerin de canlı kalmasını sağlayan formülü sayesinde tek deterjanla istediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz.

Toz Deterjan
Çamaşır makinelerinde en çok tercih edilen toz deterjan ürünleridir. Hoş kokuları ve farklı çeşitleri ile size rahatlıkla tercih yapabilme imkânı sunulmaktadır. Toz deterjan alırken kullanım alanına dikkat etmenizi öneririz. Lakin renkli, siyah ve beyaz giysiler için farklı tercihlerde bulunmanız gerekebilmektedir. Deterjanlar bu renk gruplarına göre özel olarak üretilmektedir. Özellikle beyazlar ve renkliler için ayrı ürünler kullanmalısınız. İçerlerinde bulunan bileşenler farklı etkiler ve görevleri yerine getirmektedirler. Yoksa renklilerin izin solduğunu veya rengini kaybetmeye başladığınızı göreceksinizdir. Kaldı ki yıkama sırasında giysilerinizi gruplandırmanız gerekecektir. Renkliler ile beyazları ayırmanız hatta renklilerin içerisinde varsa siyahları da ayrı gruplandırmalısınız. Bu sayede renklerinde kayıp olmayacaktır. Beyazlar ise tam olarak temizlenip bembeyaz olarak makineden çıkacaktır.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde çamaşır deterjan fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması:

  • Sık yıkanan renkli ve beyaz çamaşırlarda derinlemesine temizlik sağlar
  • Kaliteli parfüm etkisi
  • Optik beyazlatıcı etkisi sayesinde göz alıcı beyazlık
  • Doğa dostudur fosfat içermez
  • 3’lü enzim sistemine sahiptir.

 

Deterjan kullanımında dikkat edilmesi gerekenler;

Çamaşırları makinenizin hacmine göre doldurmalısınız. Eğer fazla doldurursanız hem makinenizin hem de deterjanınızın performansını düşürürsünüz. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Çamaşır yıkarken beyazlarla renklileri ayırmak yeterli olmayabilir. Renkli çamaşırları yıkarken tam performans alabilmek için, kumaş türlerine göre de bir sınıflama yapmalısınız. Saf yün veya yünlü karışımlı kumaşlarla ipekler veya kot kumaşlarla pamuklu penyeleri bir arada yıkamamaya özen göstermelisiniz