Fresh-Up Tahta Karıştırıcı 11 cm - 500 Adet
Fresh-Up Tahta Karıştırıcı 11 cm - 500 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Kullan At Mutfak Malzemeleri >
Karıştırıcılar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Kullan At Mutfak Malzemeleri
Karıştırıcılar
Fresh-Up Tahta Karıştırıcı 11 cm - 500 Adet
Ürün Kodu : Q09591
Marka : Fresh Up
15,17 TL + KDV
17,90 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Fresh-Up Tahta Karıştırıcı 11 cm - 500 Adet

Sıcak içecekleri şekerli içenlerin işyerlerinde yaşadığı en büyük problemlerin başında temiz çay kaşığı bulmak gelir. Kalabalık iş yerlerinde bu benzer biçimde durumlarda sağlığınız için en iyi yol tahta karıştırıcılar kullanmaktır.

Fresh-Up tahta karıştırıcı, kaliteli malzemesiyle ofis, konferans, toplantı, fabrika vb. tüm kalabalık çalışma ve yaşam alanlarında kullanabileceğiniz bir üründür. Sıcak soğuk fark etmeksizin tüm içecekler için pratik bir şekilde kullanılabilir. İçeceğinizin sıcaklığına göre şekil değiştirmez, deforme olmaz ve içeceğinizde tat bırakmaz. Kullan at yapısı sayesinde hijyen sağlayan tahta karıştırıcılar, imalatı sırasında sıvı teması sebebiyle sıcak içeceklerde çözünen kimyasal madde kullanılmadığı için tercih edilir. Fresh-Up Tahta Karıştırıcı 11 cm 500 Adet ve diğer tüm ofis ihtiyaçlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz Ofix.com, hızlı teslimat seçeneği ile birlikte siparişlerinizi bekliyor.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm kullan at ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde tahta karıştırıcı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun tahta karıştırıcı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli tahta karıştırıcı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model tahta karıştırıcı arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak Ürünleri >Kullan At Mutfak Malzemeleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Fresh-Up Tahta Karıştırıcı Açıklaması:

  • 500 adet tahta karıştırıcı
  • 11 cm uzunluğunda
  • Hijyenik