Knıtex Ktx-2253 Yıldız Topaç Tornavida
Knıtex KTX-2253 Yıldız Topaç Tornavida
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
Nalburiye ve Hırdavat >
Hırdavat ve El Aletleri
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
Nalburiye ve Hırdavat
Hırdavat ve El Aletleri
Knıtex KTX-2253 Yıldız Topaç Tornavida
Ürün Kodu : Q11632
Marka : Knıtex
8,67 TL + KDV
7,80 TL + KDV
9,20 TL
%10 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Knitex KTX-2253 Yıldız Topaç Tornavida

Günlük hayatımızı kolaylaştıran, tamirat işlerinde bize oldukça yardımcı olan el aletlerinden tornavidalar her takım çantasının içerisinde bulunması gereken aletlerin en başında gelmektedir. Tornavida ve aksesuarları, vidaları bir yere sabitlemek ya da sabitlediğiniz yerden çıkartmak için kullanabileceğiniz el aletleridir. Tornavidaların işlem yapan kısmı ince metalden üretilmiştir. Sağlam olması ve sorunsuz işlem yapabilmesi için vidalarla temas eden uçları daha sağlam ve uzun ömürlü malzemelerden üretilmektedir. El ile temas eden ve çevrilen sap kısmı ise plastik ve benzeri malzemeden yapılır. Bu da tornavida ve aksesuarları ile rahat işlem yapabilmenizi sağlar.

Yıldız tornavidaların aynı şekilde vidanın üst kısmının yıldız şeklinde olması ile kullanılabilir hale gelmektedir.

Ofix.com sitemizde, tüm hırdavat ve nalburiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde topaç tornavida fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun topaç tornavida modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli topaç tornavida modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model topaç tornavida arıyorsanız, sitemizin Nalburiye ve Hırdavat - Hırdavat ve El Aletleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Topaç sap
  • Yıldız uçlu
  • 6 x 35 mm
  • Yağ, asit ve benzine dayanıklı plastik sap
  • Yüksek döndürme kabiliyeti
  • Yüksek konstrüksiyonlu çelikten üretilmiştir
  • Rahat kullanım