Koroplast Ekstra Güçlü Çöp Poşeti Orta Boy 55 x 60 cm 15 Adet
Koroplast Ekstra Güçlü Çöp Poşeti Orta Boy 55 x 60 cm 15 Adet - Siyah
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Çöp Poşetleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Çöp Poşetleri
Koroplast Ekstra Güçlü Çöp Poşeti Orta Boy 55 x 60 cm 15 Adet - Siyah
Ürün Kodu : Q12700
Marka : Koroplast
29,85 TL + KDV
35,22 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Koroplast Ekstra Güçlü Çöp Poşeti Orta Boy 55 x 60 cm 15 Adet

İşyerinde ya da evde, mutfak ve diğer alanlarda bulunan çöp torbası kullanmak, çöp kovanızın temiz kalmasını ve daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlar. Plastik çöp poşetleri kullanımı, çöplerin etrafa dağılmasını engeller ve çöpler atılacağı zaman bu işlem daha pratik bir şekilde tamamlanır ve kötü kokuların etrafa yayılmasını engellenir. Çöp poşeti ebatları, her türlü çöp kovasına uygun olacak şekilde, genel olarak küçük boy, standart boy, büyük boy olarak sınıflandırılır. Çöp poşeti imalatı sırasında geri dönüştürülebilir plastik malzemelerin kullanılması, günümüzde imalatçılar tarafından oldukça dikkate alınıyor ve böylece doğaya verilen zarar en aza indiriliyor.

 

 

 

Koroplast Doğada Çözünür Çöp Poşeti seçenekleri ile, temel temizlik ihtiyaçlarınızı doğayı koruyarak yakalayabilirsiniz. Siparişinizi hemen oluşturun, ürünleriniz kapınıza kadar gelsin!

 

Çöp poşetlerinin önemi nedir?

Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde yıllık çöp poşeti imalatı her geçen yıl hızla artmaktadır. Özellikle de nüfus yoğunluğu yüksek sanayileşmiş kentlerde yıllık çöp miktarının artışına paralel bir şekilde, çöplerin hijyenik bir şekilde saklanıp imhasının sağlanması önemli bir sorundur. Gerekli önlemlerin alınmaması durumunda ciddi sağlık sorunlarını ve enfeksiyon risklerini gündeme getiren çöp atımı konusu, doğru ürünlerin ve yöntemlerin kullanılması durumunda sorun olmaktan çıkma şansına sahiptir. Gerek evlerimizde, gerekse de iş yerlerimizde kullanacağımız çöp poşetleri, hijyen standartlarına uygun olmak zorunda olduğu gibi, kalite ve dayanıklılık bakımından da gerekli standartlara uygun olmalıdır.

 

Çöp poşetleri nerelerde kullanılır?

Çöp poşetleri, sağladığı hijyen olanaklarından dolayı çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Portföy destekleyiciler ve çöp torbaları ile çöp poşetleri, evlerin yanı sıra ev dışı alanlarda da sıklıkla görebileceğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Çöp poşetleri restoranlar, kafeler,  yemek şirketleri, ofisler, kurum ve iş merkezleri, fabrikalar, temizlik firmaları, hastane ve sağlık kuruluşları, eğitim kurumları ve otellerin en sık sipariş verdiği ürünler arasında yer almaktadır. Toplu alımlarda bu gibi ürünlerin fiyatları daha ekonomik düzeye geleceği için siz de siparişlerinizde bu gibi fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye'nin ilk çöp torbası Koroplast; sağlam, sızdırmaz ve kalitelidir. Çevre dostu Koroplast çöp torbası aynı zamanda TSE Belgelidir. Tüm Koroplast çöp torbaları, geri dönüştürülebilir plastikten üretildikleri için doğaya da zarar vermezler. Geniş hacmi ve büyük boyu ile bütün çöplerinizi sığdırabilir, hijyenik koşullarda çalışabilirsiniz. Geniş bir hacme sahip olan bu çöp torbaları, yıldız dikişleri ile hafif ve orta yoğunluktaki çöpleriniz için uygundur.  

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde tıbbı atık çöp poşeti fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun çöp poşeti modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli çöp poşeti modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model çöp poşeti arıyorsanız, sitemizin Temizlik Gereçleri - Çöp Poşetleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 15 adet siyah çöp poşeti
  • 55 x 60 cm ebatlarında
  • Orta boy
  • Dayanıklı ve sızdırmaz