Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ml
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ml
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
El Dezenfektanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
El Dezenfektanları
Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ml
Ürün Kodu : Q08565
Marka : Maratem
13,85 TL + KDV
9,70 TL + KDV
10,48 TL
%30 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı - 100 ml

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 100 ml, mesai başlangıcında ve süresinde çalışanların elleri için, hızlı ve etkin bir antibakteriyel-antiviral dezenfeksiyon temin etmek için geliştirilmiş el dezenfeksiyon maddesidir. Değişik yapıda QAC dezenfektanlarla ve alkol retardasyon sistemiyle desteklenen formülü sayesinde, bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon ve cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etki sağlar. Doğa dostudur. Aktif maddeleri %80'in üzerinde doğada parçalanma özelliğine sahiptir. Eczacıbaşı kalitesi ve güvencesiyle Maratem M105 alkol bazlı el dezenfektanını, en hızlı ve güvenli bir şekilde ofix.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde el dezenfektan fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Aradığınız en uygun dezenfektan modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli dezenfektan modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model dezenfektan arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - El Dezenfektanları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 100 ml 
  • pH değeri 6-8
  • Sprey plastik şişe
  • Gıda üretimi gibi yüksek hijyen gerektiren işletmelerde el hijyenini sağlamak için kullanılır.
  • Bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon ve cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etki sağlar.
  • Etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı alkole bağlı cilt kurumsaına yol açmaz.
  • Dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır.

 

Kullanım Talimatı:

Uygun miktarda M105 Alkol Bazlı Hijyenik El Dezenfektanı alınır ve basit ovma hareketi ile bilekler dahil olmak üzere ellerin her tarafına yayılır. Alınan ürün miktarı ellerin en az 30 saniye ıslak kalmasına yetecek kadar olmalıdır. Ellerin kendiliğinden kuruması beklenir ve çalışmaya devam edilir.

 

Depolama:

Sadece orijinal ambalajında serin ve kuru ortamda muhafaza edin.  

 

Önemli Hususlar:

Ürün yanıcıdır, ateş ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.