Melito Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet
Melito Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Melito Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet
Ürün Kodu : Q11670
Marka : Melito
69,23 TL + KDV
74,77 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Melito Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet

Günümüzün büyük bir bölümününde toplu alanlarda bulunuruz. Kalabalık ortamlarda bulunmak da bizi sürekli bir etkileşim döngüsünün içine sokar. Hijyen söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli yer, tuvaletlerdir. Mikropların hızlıca yayılabildiği, dikkat edilmediği taktirde bulaşıcı hastalıklara maruz kalabileceğimiz bu ortamların hijyeni, tüm önlemlerin başında gelmektedir. Klozet kapat örtüsü aparatı ile el değmeden, pratik bir biçimde kullanılır ve cildinize temas eden yüzey temiz kalır. 

Melito Klozet Kapak Örtüsü sizleri bakteri ve mikroplardan önemli derecede korur. Ofis ve iş yeri gibi toplu kulanım alanlarının bulunduğu yerlerde büyük önem sağlar.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde klozet kapak örtüsü fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun klozet kapak örtüsü modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli klozet kapak örtüsü modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model klozet kapak örtüsü arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - Klozet Kapağı - Örtüsü Dispenseri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Ürün Adı: Klozet Kapak Örtüsü
  • Paket İçi ürün Adedi: 250
  • Uzunluk: 44 X 37 cm