Netcup Karton Bardak Yıldız Desenli 7 oz 180 ml 3.000 Adet
Netcup Karton Bardak Yıldız Desenli 7 oz 180 ml 3.000 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Kullan At Mutfak Malzemeleri >
Karton Bardak ve Kapakları
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Kullan At Mutfak Malzemeleri
Karton Bardak ve Kapakları
Netcup Karton Bardak Yıldız Desenli 7 oz 180 ml 3.000 Adet
Ürün Kodu : Q09358
Marka : Netcup
800,31 TL + KDV
944,37 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Netcup Karton Bardak Yıldız Desenli 7 oz 180 ml 3.000 Adet

Çay ve kahve çeşitleri gibi farklı damak tatlarını barındıran, oldukça zengin çeşitli sıcak içecek tüketimi yapılan yerlerin başında ülkemiz geliyor. Özellikle iş yerlerindeki içecek tüketiminin fazlalığı, temiz bardak bulma konusunda sorunlar yaratabilirken, cam bardakların sürekli yıkanma gereksinimi maddi olarak zorlayıcı olabiliyor. Plastik bardak ve köpük bardakların sıcak içeceklerle temas etmesi durumunda, sağlığa zararlı olabilecek maddelerin içeceğinizin içerisine çözünmesi riski sebebiyle, doğru karton bardak tüketimi iş yerleri için daha da önemli bir hal alıyor. Karton bardakların bu denli popüler olmasının nedenlerinden biri de tamamen geri dönüştürülebilir olmasıdır. Bu sebeple karton bardak üreticileri, birbirinden farklı desen ve boyutlarda karton bardaklar üretiyor.Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan Netcup Karton Bardak çeşitleri, çay ve kahve gibi sıcak içeceklerle temas ettiğinde içeceklerin tadını bozmaz. Kaliteli ve sağlıklı hammaddelerden üretilmiştir. Karton bardak ve geriye kalan tüm ofis ihtiyaçlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz Ofix.com, uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarıyla öne çıkar.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm kullan at ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde karton bardak fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun karton bardak modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli karton bardak modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model karton bardak arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak Ürünleri > Kullan At Mutfak Malzemeleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Netcup Karton Bardak Açıklaması:

 • Marka: Netcup
 • 7 oz / 180 ml
 • 3.000 adet karton bardak
 • Ekolojik 

 

Karton bardak kullanımının avantajları

 • Karton bardaklar, insan sağlığına ve çevreye tam uyumlu hijyenik ürünlerdir.
 • Karton bardaklar, enerji ve su sarfiyatı maliyetlerini düşürmektedir.
 • Karton bardaklar, kullan at sınıfında en çok satan çok yönlü ekonomik ürünlerdir.
 • Karton bardaklar, günlük kullanıma uygun ve içecekleriniz için tasarlanmış pratik çözümdür.
 • Karton bardaklar, yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez.
 • Karton bardaklar, eğlencelidir, modelleri, desenleri şıktır, pratiktir ve fiyatları cam bardaklara oranla çok düşüktür.
 • Karton bardaklar, ağaçların doğal ürünlerinden oluştuğu için toksin elementler içermezler.