Nilem Oda Kokusu Sprey 500 ml - Bahar Çiçekleri
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Koku ve Koku Aparatları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Koku ve Koku Aparatları
Nilem Oda Kokusu Sprey 500 ml - Bahar Çiçekleri
Ürün Kodu : L56901
Marka : Nilem
28,50 TL + KDV
33,63 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Nilem Oda Kokusu Sprey 500 ml - Bahar Çiçekleri

Nilem Oda Kokusu , püskürtme mekanizması ve etkili parfümleriyle çok amaçlı kullanım sağlar. Evinizin her köşesini, ofisinizi, yaşanan tüm mekanları, hoş ve kalıcı parfümü ile daha keyifli bir hale getirir. Nilem Oda Kokusu Sprey sayesinde çarşaf, perde ve diğer kumaş yüzeylerde de kolayca ve güvenle uygulanır, mis gibi kokmasını sağlar. Şimdi oda kokunuzu Ofix.com’dan alın, ürününüz en kısa zamanda adresinize teslim edilsin.

Yaşanılan yerlerde mutlu olmak ve temizliği daha iyi hissetmek için kullanılan oda spreyi ürünleri ortamın havasını hızlı şekilde orman havası ya da çiçek bahçesine çevirebilir. Oda spreyini sıkarak hem güzel kokuların ortama dolmasını hem de yaşanılan ortamın güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde istediğiniz yerin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Ürün Açıklaması:

  • 500 ml
  • Kötü kokuları yok eder
  • Hafif ve ferah koku
  • Tazelik ve ferahlık verir
  • Koku Makineleri ile uyumlu değildir
  • Koku Aroması: Bahar Çiçekleri (Spring)

 

Kullanım Talimatı

İşyerlerinde, otomobillerde, otel, hastane türü kapalı mekanlarda, çamaşır dolabınızda, kısaca kötü koku bulunan tüm ortamlarda kalıcı ve hoş kokusuyla güvenle kullanılabilir.

 

Tüketici Dikkatine

Kullanıldığı ortamlarda kalıcı ve mükemmel ferahlık sağlar. Hoş olmayan kokuları giderir. Ütü yaparken çamaşırlarınızda kullanıldığında hafif ve hoş bir koku bırakır.

 

Ofisimizin doğal, ferah ve güzel kokması için oda kokusu kullanmak en ideal yoldur. Çalıştığınız ortamın temiz ve ferah kokmasını istiyorsanız siz de Ofix.com’dan bu birbirinden farklı oda kokularını sipariş verebilirsiniz.