Ofix Metal Masa Seti 3 Parça - Siyah
Ofix Metal Masa Seti 3 Parça - Siyah
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Masaüstü Organizerler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Masaüstü Organizerler
Ofix Metal Masa Seti 3 Parça - Siyah
Ürün Kodu : Q08600
Marka : Ofix
89,31 TL + KDV
105,39 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ofix Metal Masa Seti 3 Parça - Siyah

Çalışırken genelde elimizin altında bulunması gereken ofis gereçleri bulunmaktadır. Ofiste masamızda günlük işlerimizi yaparken evrakları düzenlememize yardımcı olacak bu ofis masaüstü aksesuarları yoğun iş temposu içerisinde bizim hayat kurtarıcımız olacaktır. Özellikle evrak düzenleme sırasında bizlere karşı fazlasıyla yararı bulunan masaüstü gereçleri alışverişi aksatılmaması gereken bir durumdur.

Öncelikle ofis ortamında herkesin günlük yapması gereken iş tanımı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra evrak düzenlemek gibi işler çoğu zaman zor, yorucu ve kafa karıştırıcı olabilmektedir. Bu nedenle evrakları düzenlerken en büyük yardımcınız olacak olan ofis masaüstü aksesuarlarını en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

 

Ofix Metal Masa Seti oldukça kullanışlı ve uzun süre kullanabileceğiniz türden bir üründür. Set dayanıklı metalden yapılmış olup kalemlik, ataşlık ve küp notluktan oluşmaktadır. Şimdi bu güzel sete ulaşmak çok kolay hemen Ofix.com’ dan sipariş verin en kısa sürede masa setinize kavuşun.

 

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde masaüstü set fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun masaüstü set modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli masaüstü set modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model masaüstü set arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Sağlamlık ve estetiği buluşturan tel ürünler seti
  • Kalemlik
  • Ataşlık
  • Küp Bloknotluk