Ofix Plastik Klasör Dar - Siyah Tekli
Ofix Plastik Klasör Dar - Siyah
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Dosyalama ve Arşivleme >
Plastik Klasörler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Dosyalama ve Arşivleme
Plastik Klasörler
Ofix Plastik Klasör Dar - Siyah
Ürün Kodu : L30670
Marka : Ofix
30,42 TL + KDV
35,90 TL
Renk
Beyaz
Kırmızı
Sarı
Siyah
Yeşil
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ofix Plastik Klasör Dar - Siyah

Günümüzde her ne kadar bilgisayar gibi teknolojik ve dijital ortamda birçok belgeyi tutulabiliyor olsak bile, bazı evrakların baskı olarak çıktıları alınarak saklanması gerekmektedir. Klasörler resmî kurumlar ve kurumsal şirketlerde bir simge haline gelmiş, tüm önemli belgele ve evrakları düzenlemek, depolamak ve korumak amaçlı son derece kullanışlı kırtasiye malzemeleridir. Ofislerimizin ve hatta evlerimizin vazgeçilmezi olan klasörler, geçmişimizden günümüze önemini hiç kaybetmeyerek evraklarımızın bir arada düzenli kalmasını sağlayan yardımcılarımızdandır.

Klasörler çeşitli renkleri, materyalleri ve boyutları sayesinde, her zevke ve amaca uygun olan pratik ürünlerdir. Ergonomik kullanımı ve uygun mekanizma yapısı sayesinde kâğıt depolamayı son derece kolaylaştırmaktadır. Klasörler Plastik Klasör ve Karton Klasör olarak ikiye ayrılmaktadır. Fiyatları ürünün boyutlarına, markasına ve üretildiği malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir.

 

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde plastik klasör fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun plastik klasör modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli plastik klasör modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model plastik klasör arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri -  Plastik Klasörler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Plastik Klasör Tarihçesi

Her şey 1886’da Alman mucit Friedrich Soennecken’in ince dosyaları bir araya getiren halka bağlayıcılarını icat etmesi ile başlamıştır. Daha sonra bu icat üzerinde geliştirmeler yapılarak ISO tarafından standartlaştırılmıştır. 1900’lü yıllarda farklı standartlarda klasör üretimleri yapılmış ve piyasaya sürülmüştür. Günümüzdeki en yaygın plastik klasör çeşitleri genellikle tek delikli, iki halkalı, kullanım amacına göre geniş veya dar olarak üretilmektedir. Bu sayede kullanılacak olan belgelerinizin çokluğuna göre plastik klasör çeşitlerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

 

Plastik Klasör Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 • Ofisinizde plastik klasör kullanarak hem masaüstü dağınıklığınızı hem de genel ofis düzeninizi korumuş olursunuz.
 • Sert plastik kaplama kapağı sayesinde evraklarınızın zarar görmeden saklanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Plastik klasörlerde bulunan halkalı sistem sayesinde klasöre şeffaf poşet dosya ve telli dosya gibi dosya çeşitlerini takabilirsiniz.
 • Silinebilir dış yüzey sayesinde istediğiniz zaman dosyalarınızın tozunu alabilir ve temizleyebilirsiniz.
 • Sırt bölümünde bulunan delik işaret parmağı ile klasöre erişmeye olanak sağlamaktadır.
 • Sırtında bulunan etiket bölümü sayesinde klasörlerinize istediğiniz açıklamayı yazarak istediğiniz zaman aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.
 • Farklı renk seçenekleri ile çalışma ortamınızı zevkinize göre kişileştirme olanağı sağlar.
 • Dar ve geniş klasör çeşitleri raf genişliğine göre evraklarınızı temiz ve düzenli bir şekilde depolanmasını sağlar.

 

Ürün Açıklaması:

 • PP (polipropilen) dış kaplama
 • A kalite paslanmaz mekanizma
 • A4 belgeleriniz için kullanabilirsiniz