Ofix SM-32-D-CRP Sosyal Mesafeyi Koruyun Uyarı Etiketi Ø 32 cm
Ofix SM-32-D-CRP Lütfen Burayı Boş Bırakın Uyarı Etiketi Ø 32 cm
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri >
İkaz Uyarı Levhaları ve Etiketleri
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri
İkaz Uyarı Levhaları ve Etiketleri
Ofix SM-32-D-CRP Lütfen Burayı Boş Bırakın Uyarı Etiketi Ø 32 cm
Ürün Kodu : Q08580
Marka : Ofix
13,09 TL + KDV
15,45 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ofix SM-32-D-CRP Lütfen Burayı Boş Bırakın Uyarı Etiketi Ø 32 cm

Koronavirüs, gün geçtikçe daha fazla insanı etkilemeye devam ediyor. Uzmanlar insanların hastalıktan korunması için belirli önlemler alıp vatandaşlardan belirli isteklerde bulunsa da önlemler arasında fazlasıyla önemli bir konu bulunuyor: Sosyal mesafe.

 

Koronavirüs taşıyan hasta kişilerin belirli bir süre boyunca hastalık belirtileri göstermemesi ve virüsün uzun bir kuluçka süresine sahip olması kişilerde koronavirüs olup olmadığını tespit etmeyi zorlaştırıyor. Bu noktada da 'sosyal mesafe' kavramı ortaya çıkıyor. Peki, sosyal mesafe tam olarak ne anlama geliyor?

Ürün 220 mikron zemin kaplama folyosu üzerine baskı yapılmış olup, onunda üzerine laminasyon filmi ile desteklenme yapılmıştır. Solvent akrilik tutkal kullanıldığından zemine yapışma mukavemeti yüksektir. Bu tür malzemelere belli aralıklarla günde 2 defa paspas yapılarak test edilmiş olup en az 5-6 ay dayanaklılığı tespit edilmiştir.

 

SOSYAL MESAFE NEDİR? SOSYAL MESAFEYİ KORUMAK İÇİN NE YAPMALI? 

Harvard Tıp Okulu'na göre sosyal mesafe, enfekte bir kişi öksürdüğünde veya hapşırdığında ortaya çıkan damlacıkları bir başkasının soluması riskini azaltmak için bireyler arasında yeterli mesafeyi koruma anlamına geliyor. Kısacası insanların her gün genellikle farkında bile olmadan sergilediği bazı davranışların değiştirilmesini gerektiriyor.

Bunların başından sosyal mesafeyi korumak geliyor. Sosyal mesafeyi koruduğumuzda bu dağılan parçacıkların bizlere bulaşma riskini azaltmış oluyor.

 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ihtiyaçlarınıza uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde Ofix SM-32-D-CRP Lütfen Burayı Boş Bırakın Uyarı Etiketi Ø 32 cm fiyatı piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.