Rulopak Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri - Krom (303106)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Rulopak Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri - Krom (303106)
Ürün Kodu : L29055
Marka : Rulopak
293,95 TL + KDV
346,86 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri - Krom (303106)

Kalabalık alanlarda kullanılan klozetler, yeterince temizlenmediği takdirde bulaşıcı hastalıkların yayılmasına sebep olabilir. Bunu önlemek için Rulopak R-303811 klozet kapak örtüsü dispenserini duvara monte edebilirsiniz. Ürünün içerisine yerleştirdiğiniz örtüler klozetlerin her zaman temiz kalmasına yardımcı olur. Dispenser, kullanıldığı ortamlarda modern ve şık tasarımı sayesinde hoş bir görüntü ortaya çıkarır. Ürünün içerisine 250 örtüyü aynı anda koyabilir ve uzun süre değişim ihtiyacı olmadan kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Dispenser, duvara monte edilerek kullanılmaktadır. Montaj işlemini oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Ürün hem dış kaplamasıyla hem de klozet örtülerini güvenli bir şekilde saklamasıyla hijyenik bir kullanım imkânı sunar. Bakterilere geçit vermeyen paslanmaz çelik yapısı, ofis ve işyerlerinde hijyenin korunmasına yardımcı olur. Dispenserde yer alan klozet örtüleri de hijyenik yapılarını korumaya her zaman devam eder. Ürünün pratik kullanım olanağı sunan yapısı, kişilerin sadece kullanacağı örtü ile temas etmesini sağlar. Örtüyü almak için dispensere dokunmanıza gerek yoktur.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde klozet kapak örtüsü fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun klozet kapak örtüsü modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli klozet kapak örtüsü modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model klozet kapak örtüsü arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - Klozet Kapağı - Örtüsü Dispenseri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Ürün Açıklaması :

  • 40.5 x 28 x 3 cm ebatlarındadır.
  • 0.50 kg ağırlığındadır.
  • 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.
  • Dayaklı ve ergonomik
  • Pratik ve hızlı
  • Elektrik enerjisine ihtiyaç duymaz.
  • Okul, hastane, avm, ofis gibi ortamlar için uygundur.
  • Maximum 250 örtü için uygundur.