Rulopak Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet (300000)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Rulopak Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet (300000)
Ürün Kodu : S57291
Marka : Rulopak
63,77 TL + KDV
68,87 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak Klozet Kapak Örtüsü 250 Adet (300000)

Günümüzün büyük bir bölümününde toplu alanlarda bulunuruz. Kalabalık ortamlarda bulunmak da bizi sürekli bir etkileşim döngüsünün içine sokar. Hijyen söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken en önemli yer, tuvaletlerdir. Mikropların hızlıca yayılabildiği, dikkat edilmediği taktirde bulaşıcı hastalıklara maruz kalabileceğimiz bu ortamların hijyeni, tüm önlemlerin başında gelmektedir. Klozet kapat örtüsü aparatı ile el değmeden, pratik bir biçimde kullanılır ve cildinize temas eden yüzey temiz kalır. Rulopak, 2003 yılında Türkiye'nin ilk Hijyenik Klozet Kapağı sistemini %100 Türk Sermayesi ile üreterek, endüstriyel hijyen sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektöre ivme kazandıran Rulopak, bugün İstanbulda 2 ayrı lokasyonda son teknoloji makine ve ekipmanlarla toplamda 17.000 m² kapalı alan üretim tesislerine sahiptir. Rulopak, en çok tercih edilen ürünleriyle Ofix.com'da!

Rulopak klozet kapak örtüsü kolay kullanımı ve hijyen sağlaması sebebiyle oldukça tercih edilen bir üründür. Kalabalık alanlarda, alışveriş merkezleri, kafe, okul, hastane ve ofis gibi ortamlarda tercih edilmektedir. Böylelikle ortak alanlarda hijyen endişesi duymadan, kolaylıkla tuvalet ihtiyacı giderilebilir. Rulopak klozet kapak örtüsü ince dokusu ve kullanışlı yapısıyla kesinlikle çok pratiktir. Her tuvalet kullanımında yalnızca bir adet klozet kapak örtüsü kullanmak gayet yeterli olacaktır. Klozet kapak örtüsü kullanarak hijyene dikkat edilebilir ve sağlıklı bir şekilde tuvalet ihtiyacı karşılanabilir. Sağlığınızı göz önünde bulundurarak bu ürünümüzün pratikliğini değerlendirebilir ve güvenle tercih edebilirsiniz.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde klozet kapak örtüsü fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun klozet kapak örtüsü modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli klozet kapak örtüsü modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model klozet kapak örtüsü arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - Klozet Kapağı - Örtüsü Dispenseri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Rulopak Klozet Kapak Örtüsü Hijyenik midir?

Rulopak klozet kapak örtüsü klozet ile vücudun temasını kesmek amacıyla üretilen bir üründür. Bu sayede tuvalet ihtiyacı sırasında hijyenik bir şekilde klozeti kullanmanızı sağlar. Dispenser içerisinde kullanıldığı için kullanım esnasında ilk siz temas edersiniz. Diğer kağıtlar dispenser içinde kaldığı için son kağıda kadar hijyen sağlanmış olur.

Rulopak Klozet Kapak Örtüsü Tıkanıklığa Yol Açar mı?

%100 selülozdan üretilmiş olan Rulopak klozet kapak örtüsü, tuvaletlerde tıkanıklığa yol açmaz. Su içerisinde çözünür yapı sunan ürün, kısa süre içerisinde erir ve çevre dostu bir şekilde doğaya karışır.

Klozet Kapak Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Elektrikli düğmeli ya da manuel kollu olarak temin edebileceğiniz klozet kapak örtüsü dispenseri sayesinde tuvaleti kullanmadan önce cildinize temas edecek koruyucu örtüyü sıfırlayabilirsiniz. 

Ürün Özellikleri :

  • Suda eriyebilir
  • 250 yaprak
  • Tıkanıklığa yol açmaz
  • Hijyen sağlar
  • %100 Selüloz
  • 43 x 35.5 cm ebatlarında
  • Tek katlı beyaz