Rulopak By Clean Hareketli Kağıt Havlu 21 cm 6 Rulo Model R-2619
Rulopak By Clean Hareketli Kağıt Havlu Çift Katlı 21 cm x 58 m - 6 Adet (300109)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Kağıt Havlular
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Kağıt Havlular
Rulopak By Clean Hareketli Kağıt Havlu Çift Katlı 21 cm x 58 m - 6 Adet (300109)
Ürün Kodu : Q00885
Marka : Rulopak
248,18 TL + KDV
268,03 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak By Clean 300109 Hareketli Kağıt Havlu Çift Katlı 21 cm x 58 m - 6 Adet

Günümüzün büyük bir bölümünü toplu alanlarda, hijyeni sağlamanın zor olduğu alanlarda geçiririz. Kalabalık ortamlarda bulunmak da bizi sürekli bir etkileşim döngüsünün içine sokar. Alışveriş yaptığımız paradan, kullandığımız toplu taşıma araçlarına kadar bu etkileşime ortak olan her şey mikropları da beraberinde getirir. Ellerimiz, mikropların en büyük taşıyıcılarıdır. Kalabalık ofisler için ise en önemli yerler, ortak kullanım alanlarıdır. Ortak alanlarda mümkün olduğunca tek kullanımlık diye tabir edilen, hijyene dair soru işaretleri barındırmayan, pratik ürünler kullanılmalıdır. İşyerlerinde ya da evlerde, mutfaklarda da tek kullanımlık kağıt havlu kullanımı önem kazanır.

İş hayatının yoğunluğu içinde lavaboda kullanılan hareketli havlunun suyu ve sabunu hızla emmesi ve parçalanmaması gerekir. Çünkü, kimse lavabodan ıslak ellerle çıkmak istemez. Suyu hızlıca emerken dokusu yumuşacık olduğu için cildinize zarar vermez. Temizlik hissini maksimum oranda yaşarsınız. Rulopak hareketli havlunun en önemli özelliği dağılıp yapışmamasıdır. Cildinize yapışıp kalmaz. Emici, dayanıklı ve yumuşaktır.

Sadece cildinizde değil masanızda, sofranızda, mutfağınızda, ofisinizde, kafelerde ve diğer işletmelerde; kısacası hayatın her alanında kullanabileceğiniz olmazsa olmaz bir ürün. Hem çok emici hem de kalın olduğu için temas ettiği sıvıyı hemen yok ediyor ve bu sırada dağılmıyor. Ayrıca çok yumuşak olduğu için cildinizi tıpkı evinizdeki havlu gibi okşuyor ve yoğun bir temizlik hissi bırakıyor. Hareketli kağıt havlunun kalitesi birçok açıdan ölçülebilir. Kaliteli bir kağıt havlu cildinizdeki suyu hızlıca emmelidir. Emici olduğu kadar da dayanıklı olmalıdır. Dağılmamalı, cilde yapışmamalıdır. Tüm bu özelliklerin yanında, sert olmamalıdır. Rulopak hareketli kağıt havlu tam olması gerektiği gibi, yumuşacıktır. Evinizde kullandığınız havluya çok yakın bir konfor ve temizlik hissi yaratır.  Rulopak hareketli kağıt havlu sadece elinizde ve yüzünüzde değil, ofiste, kafede, restoranda, mutfakta, banyoda ve diğer tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kalitede ve yeterlilikte bir ürün. Yüksek emiciliğe sahip kalın ve yumuşak dokusuyla her yüzeyde etkili bir temizlik sağlar. 

Tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla erişim imkanı sunan Ofix.com, ev ve iş yerlerinizde temizlik kağıdı ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizde. Sitemizden vereceğiniz siparişlerle Kağıt havlu ihtiyacınızı karşılayabilir ve istediğiniz ortamlarda hijyeni sağlayabilirsiniz. Kağıt havlu fiyatları konusunda Ofix.com'un fırsatlar dünyasını incelemeyi sakın unutmayın. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde çeşitli kampanya ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Aradığınız en uygun kağıt havlu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kağıt havlu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kağıt havlu arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği > Kağıt Havlular kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Rulopak By Clean Hareketli Kağıt Havlu Açıklaması:

 • Paket içerisinde ürün adedi fazla olduğundan uzun süreli kullanım olanağı sağlar.
 • Çift katlı olması sayesinde kolay dağılmaz ve parçalanmaz. Kullanım esnasında çok fazla yaprak koparmaya gerek kalmaz.
 • Rulo uzunluğu uzun süreli kullanım için ideal seviyededir.
 • %100 selüloz içeriğinden üretildiği için sağlığa zararlı herhangi bir madde, boya içermez.
 • Yüksek emici ve dayanıklı yapısı sayesinde daha az kağıt havlu ile maximum performans ve tasarruf sağlar.

 

Rulopak By Clean Hareketli Kağıt Havlu Teknik Özellikleri:

 • 21 cm genişlik
 • 58 metre rulo uzunluk
 • %100 selüloz
 • 2 katlı
 • 23 gsm
 • 6 rulo
 • 3.5 kg ağırlıkta

 

Rulopak Hakkında

Sanayi geçmişi 1980'li yıllara dayanan "Rulopak" 2003 yılında Türkiye'nin ilk Hijyenik Klozet Kapağı sistemini %100 Türk Sermayesi ile üreterek, endüstriyel hijyen sektörüne hızlı bir giriş yapmış, gelişen kurumsal yapısı ve hızla büyüyen üretim gücü ile sektöre ivme kazandırmıştır.Rulopak bugün İstanbulda 3 ayrı lokasyonda son teknoloji makine ve ekipmanlarla toplamda 36.000 m² kapalı alan üretim tesislerine sahiptir. Devam eden yatırım projeleri ile sektörünün atılımcı, güçlü, dinamik ve fark yaratan firması olmayı sürdürmektedir.Rulopak, AR-GE ve ÜR-GE birimleri ile teknoloji mühendislerini kendi bünyesinde bulunduran yegâne şirket yapısıyla, ülkemize katma değerli hizmetleri bilimsel çalışmalarla sunmakta ve bugün 90'nın üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmesiyle, Dünya markası olma yolunda gururla ve emin adımlarla ilerlemektedir.Ürettiği yüksek kalite ürünlerle, toplu kullanım alanlarından kişisel hijyen ihtiyaçlarına kadar bir çok yenilik yapmış ve Türkiye'nin gerçek anlamda Hijyen ürünlerine odaklanmış ilk ve tek firmasıdır.