Rulopak R-2641 Kağıt Havlu Çift Katlı 22.5 x 12.5 cm 80 Yaprak - 24 Adet
Rulopak Kağıt Havlu 2 Katlı 22.5 x 12.5 cm 80 Yaprak - 24 Adet (300128)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Kağıt Havlular
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Kağıt Havlular
Rulopak Kağıt Havlu 2 Katlı 22.5 x 12.5 cm 80 Yaprak - 24 Adet (300128)
Ürün Kodu : Q03014
Marka : Rulopak
187,57 TL + KDV
202,58 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak Kağıt Havlu 2 Katlı 22.5 x 12.5 cm 80 Yaprak - 24 Adet (300128)

Günümüzün büyük bir bölümünü toplu alanlarda, hijyeni sağlamanın zor olduğu alanlarda geçiririz. Kalabalık ortamlarda bulunmak da bizi sürekli bir etkileşim döngüsünün içine sokar. Alışveriş yaptığımız paradan, kullandığımız toplu taşıma araçlarına kadar bu etkileşime ortak olan her şey mikropları da beraberinde getirir. Ellerimiz, mikropların en büyük taşıyıcılarıdır. Kalabalık ofisler için ise en önemli yerler, ortak kullanım alanlarıdır. Ortak alanlarda mümkün olduğunca tek kullanımlık diye tabir edilen, hijyene dair soru işaretleri barındırmayan, pratik ürünler kullanılmalıdır. İşyerlerinde ya da evlerde, mutfaklarda da tek kullanımlık kağıt havlu kullanımı önem kazanır.

Kağıt havlular, günlük temizliğin en önemli parçalarından biridir. Teknoloji sayesinde kullanım alanları çeşitlenen bu ürünler, günü kurtarıcı özelliğe sahiptir. Mutfaklarda ve tuvaletlerde sıklıkla kullanılan havlu kağıtlar, temizliğin daha da kolaylaşmasını sağlar. Tek kullanımlık olan bu ürünler, başka yüzeyler üzerindeki mikrop ve kirlerin diğer alanlara taşınmasını engeller. İş yerlerinin ve evlerin vazgeçilmezleri arasında bulunan havlu kağıtlar, kullanıcılarına pek çok kolaylık sağlar. Rulopak Kağıt Havlu %100 selülozdur. Su ve nemli yüzeylerde ufalanmayan yapısı dayanıklı ve kalitelidir. Tek kullanımlık yapıları sayesinde sizleri hijyenle buluşturan kağıt havluların, yüksek emiciliğe sahip olması da son derece önemlidir. Birçok yüzeyde kullanılan bu ürünler, lekeleri tek seferde temizleme özelliğine de sahip olmalıdır. Tek kullanımlık kağıt havlular, geleneksel ürünlere oranla hem daha pratik, hem de daha hijyeniktir. Özellikle de birden fazla kişinin ortak kullanım yaptığı mekanlarda tek kullanımlık ürünlerin tercih edilmesi sıkça rastlanan bir durumdur.

m imkanı sunan Ofix.com, ev ve iş yerlerinizde temizlik kağıdı ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizde. Sitemizden vereceğiniz siparişlerle Kağıt havlu ihtiyacınızı karşılayabilir ve istediğiniz ortamlarda hijyeni sağlayabilirsiniz. Kağıt havlu fiyatları konusunda Ofix.com'un fırsatlar dünyasını incelemeyi sakın unutmayın. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde çeşitli kampanya ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Aradığınız en uygun kağıt havlu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kağıt havlu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kağıt havlu arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği - Kağıt Havlular kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Özellikleri :

  • Rulo uzunluğu 10 metre

  • %100 selüloz

  • 2 katlı

  • 20 gsm

  • 24 rulo

  • Çift katlı olması sayesinde kolay dağılmaz ve parçalanmaz. Kullanım esnasında çok fazla yaprak koparmaya gerek kalmaz.

  • Rulo sayısı fazla olduğu için sürekli kullanım için ideal seviyededir.

  • %100 selüloz içeriğinden üretildiği için sağlığa zararlı herhangi bir madde, boya içermez.