Rulopak Sensörlü Sprey Dezenfektan Dispenseri Plastik 1 L - Krom (401311)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Sabun ve Köpük Dispenseri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Sabun ve Köpük Dispenseri
Rulopak Sensörlü Sprey Dezenfektan Dispenseri Plastik 1 L - Krom (401311)
Ürün Kodu : Q03008
Marka : Rulopak
716,68 TL + KDV
845,68 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 2 Şubat 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak Sensörlü Sprey Dezenfektan Dispenseri Plastik 1 L - Krom (401311)

Temizlik her yaşta, her dönemde önemli bir gerekliliktir. Gelişen teknoloji ile birlikte temizlik için de kullandığımız ürünler bu değişime ayak uydurmaktadır. Her geçen gün daha fazla tercih edilen dezenfektan dispenserleri, sağladığı avantajlar sayesinde oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Özellikle alışveriş merkezlerinde, lokantalarda, cafelerde, okullarda ve hastanelerde karşılaştığımız dezenfektan dispenserleri, artık ofis ve evlerde de yer almaktadır. Temizliği önemseyen kişilerin evlerinde, hasta bakılan evlerde, hayvan beslenen evlerde hijyenik olduğu için sıvı/köpük sabun ile beraber dezenfektanlar sıkça tercih edilmektedir. Özellikle çocukların bulunduğu evlerde yine hijyenik olması ve kolay kullanımı sayesinde ebeveynler tarafından sabun ve dezenfektan dispenserleri tercih edilmektedir.

Dispenser fonksiyonel özellikleri sayesinde iş yerleri, otel, restoran, AVM gibi çok sayıda alanda kullanılabilir. Hijyenin her aşamada korunması için kapı girişlerine konulabileceği gibi belirli aralıklarla uygun görülen yerlere de monte edilebilir.Fabrika, ofis gibi çok sayıda kişinin çalıştığı iş yerlerinde sprey dezenfektan dispenserin kullanımı kalıcı bir hijyen için oldukça önemlidir. Yoğun iş temposu nedeniyle ellerini yıkama fırsatı bulamayan çalışanlar için kolay ulaşılabilecek noktalara dezenfektan dispenseri konulabilir.Bu alanlarda Rulopak dezenfektan dispenserini kullanabilirsiniz.Rulopak dezenfektan dispenseri, duvara sabitlenen bir tasarıma sahiptir.Sensörlü yapısı sayesinde el değmeden kullanım imkanı sunar. Bu sayede sıfır temas ile maximum hijyeni sağlar.6 adet AA 1,5 V pil ile çalışan bu dezenfektan dispenseri, uzun süreli bir performans gösterir. Ayrıca ac adaptör ile de kullanılabilmektedir.Kızılötesi sensörü sayesinde temas etmenize gerek kalmadan, elinize sabun ya da dezenfektan alabilirsiniz. Elinizi dispenser sensörüne yakınlaştırmanız yeterlidir. Bu sayede cihaz, haznede bulunan temizlik malzemesini otomatik olarak ve yeterli miktarda verecektir. Dokunmaya gerek kalmadan kullanım olanağı sunması ile kalabalık ortamlar için ideal bir üründür.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm genel temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde sprey dezenfektan dispenseri fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun sprey dezenfektan dispenseri modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli sprey dezenfektan dispenseri modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model sprey dezenfektan dispenseri arıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği > Sabun ve Köpük Dispenseri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

 

Ürün Açıklaması:

 • Yüksek kalite abs malzemeden üretilmiştir.
 • Sensörlü kullanım
 • Düşük pil uyarısı
 • 23 x 7 x 7.5 cm ebatlarındadır.
 • 0.7 kg ağırlığında.
 • 1000 ml kapasiteli haznesi mevcuttur.
 • Dezenfektan bittiği zaman kolayca doldurabilirsiniz.
 • 6 adet AA 1.5 V pil ile veya DC adaptör ile çalışır (adaptör haricen satılır)
 • Kolay ve rahat kullanım sağlar
 • Ergonomik ve hijyeniktir.
 • Akıtma, sızdırma problemi olmaz.
 • 3 kademeli ayarı ile her seferinde 0,45ml dezenfektan vermektedir.
 • El değmeden kulanım imkanı sayesinde maximum hijyen sağlar.