Rulopak Klozet Kapağı Rulosu Hijyenik Sensörlü 12 Adet Model R-2201 görseli
Rulopak Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Rulosu 12 Rulo x 80 Adet (100201)
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Tuvalet ve Banyo Temizliği >
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Tuvalet ve Banyo Temizliği
Klozet Kapağı - Örtüsü ve Dispenseri
Rulopak Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Rulosu 12 Rulo x 80 Adet (100201)
Ürün Kodu : S94047
Marka : Rulopak
302,18 TL + KDV
356,57 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Rulopak Sensörlü Hijyenik Klozet Kapağı Rulosu 12 Rulo x 80 Adet (100201)

İşyerlerinde kullanılan tuvaletlerde hijyeni sağlamak uğraş ister, kolay değildir. Klozet kapağı rulosu kullanmak temizlik açısından çok önemlidir. Her kullanımda yenilenen sistem ile klozet kullanımı rahat ve hijyenik olacak.Mikropların en yaygın olduğu yerlerin başında tuvaletler gelir. Klozetler birçok kişi tarafından sürekli olarak kullanıldığı için, ne kadar temizlenirse temizlensin hijyen sağlanması çok zordur. Bakteriler çok sık kullanılan klozet kapaklarında yaşamakta ve buradan hızlıca yayılmaktadır. Bu hastalıkların oluşmasını ve yayılmasını önlemek için en ideal çözüm, klozet kapak örtüsüdür. Klozet Kapağı Rulosu şirketlerde, ofislerde ve hastanelerde olmak üzere birçok yerde düzenli olarak kullanılmaktadır. Toplu kullanım alanlarında bulunan tuvaletler için oldukça sağlıklı bir çözümdür. 

 

Rulopak manuel hijyenik klozet kapağı ofis, hastane, cafe, restaurant, otel, fabrika, iş merkezi, fuar gibi alanlarda yoğunlukla kullanılmaktadır. Ortak kullanılan tuvaletlerde sensörlü klozet kapaklarını tercih ederek hijyen tedbirlerini üst düzeye çıkarabilir, tuvalet kullanımında prestij ve güven ortamı yaratabilirsiniz. Rulopak sensörlü klozet kapağı, yüksek sayıda kişinin kullandığı tuvaletlere yerleştirilmek için özel olarak hazırlanmış bir üründür. İnsana verilen değeri ve hijyenik ortama duyulan hassasiyeti gösteren Rulopak sensörlü hijyenik klozet kapağı, işletmenize değer katmayı sağlayacak bir üründür.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde klozet kapağı rulo fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun klozet kapağı rulo modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli klozet kapağı rulo modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model klozet kapağı ruloarıyorsanız, sitemizin Tuvalet ve Banyo Temizliği > Klozet Kapağı-Örtüsü ve Dispenseri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Anti statiktir, tene yapışmaz.
  • Koli içi 12 adet rulo bulunmaktadır.
  • Her rulo 80 kullanımlıktır.
  • Uyumlu olduğu dispenser: Rulopak Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Hijyenik Sensörlü Model
  • Renk: Beyaz
  • El değmeden üretilir.