Sens Çamaşır Suyu 5 L
Sens Çamaşır Suyu 5 L
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Çamaşır Deterjanları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Çamaşır Deterjanları
Sens Çamaşır Suyu 5 L
Ürün Kodu : Q00525
Marka : Sens
97,87 TL + KDV
68,51 TL + KDV
73,99 TL
%30 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Sens Çamaşır Suyu 5 L

Çamaşır suyu, aklımıza gelen her türlü alanda temizlik için kullanabileceğimiz bir maddedir. Ana maddesi Sodyum Hipoklorit'tir (NaOCl) olan bir solüsyondur. İçeriğinde yoğun miktarda kimyasal bulundurması sayesinde çok güçlü bir mikrop öldürücüdür. Her ne kadar bulunduğu ilk tarihlerde sadece çamaşırlar üzerinde kullanılsa da günümüzde kullanım alanları son derece geniştir. Mutfaktan banyoya, çamaşırlardan yüzey temizliğine kadar pek çok alanda kullanabileceğimiz çamaşır suyunun yararları kadar sağlık açısından zararlarıda vardır. Bu nedenle sağlığa minimum zarar verecek şekilde, bilinçli bir kullanım şarttır.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde çamaşır suyu fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun çamaşır suyu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli çamaşır suyu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model çamaşır suyu arıyorsanız, sitemizin Ofis Genel temizliği - Çamaşır Suyu kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Çamaşır Suyu, bazen bulaşık suyu için bazen fayansları temizlemek hatta beyaz giysileri temizlemek için kullanılan bir temizlik ürünüdür. Oldukça güçlü bir içeriğe sahiptir ve hızlı leke çıkartması sayesinde en çok tercih edilen temizlik ürünlerinin başında gelmektedir. Çamaşır Suyu içerisinde amonyak bulundurması nedeniyle kimyasal açıdan diğer ürünlere göre daha güçlü bir yapıya sahiptir, bu yüzden çamaşır suyu amonyak içerikli hiçbir temizleyici ile karıştırılmamalıdır. Siz de Çamaşır Suyu siparişi vermek için Ofix.com’a tıklayabilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması

  • Etkin stabilizasyon sağlayan formülü sayesinde düşük dozlarda etkilidir.
  • Rahatsiz edici klor kokusu olusturmaz.
  • Problemli çamaşırların bastırılmasında güvenle kullanılır.
  • Güçlü kir sökücü, ağartıcı ve yüksek hijyen sağlayan özelligi sayesinde ağır kirli yüzeylerin temizlik ve sanistasyonunda faydalı bir yardımcıdır.
  • Beyaz çamaşırların 20°- 60°C arasındaki sıcaklıklarda yıkanması ve ağartılması için kullanılan klor bazlı ağartıcı yardımcı yıkama maddesidir.

 

Kullanım Talimatı:

Beyaz çamaşırlar 40°C altında 5 g/L ile 10-20 dakika yıkanır, durulanır Daha sonra deterjan ile yıkamaya devam edilir.
Zor lekelerde 1 L suya 20-30 g katılarak lekeli kısım bastırılır. 15-20 dakika sonra durulanır.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ellerinizle temas ettirmekten kaçının
  • Çok fazla solumamaya dikkat edin
  • Deterjanla karıştırmayın
  • Çok fazla kullanmayın
  • Çocuklardan uzak tutun