Roll Up Plastik Bardak Şeffaf 180 ml 100 Adet
Space Cup Plastik Bardak Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Kullan At Mutfak Malzemeleri >
Plastik Bardaklar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Kullan At Mutfak Malzemeleri
Plastik Bardaklar
Space Cup Plastik Bardak Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet
Ürün Kodu : L58709
Marka : Space Cup
14,45 TL + KDV
17,05 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Space Cup Plastik Bardak Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet

Ofiste, evde, pikniklerde, yıkanmayı gerektirmeyen kullan-at yapısı ile hem pratik, hem de ekstra temizlik gerektirmediğinden, plastik bardaktan daha ekonomik bir çözüm yoktur. Plastik bardak çeşitleri, sıcak ve soğuk içeceklere göre ayrılan, sert, kapaklı ve renkli olabilir. Önemli olan, sıcak içeceklere uygun olmayan dayanıksız ve yumuşak plastik bardakları sıcak içeceklerde kullanmamaktır. Plastik bardakların kapaklı modelleri sayesinde, içeceklerin taşıma esnasında dökülme ve savrulma riski ortadan kaldırılır. 

Space Cup Plastik Bardak üretimi, özel makinelerde, el değmeden ve kalite standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Roll Up Plastik Bardak hammaddesi, soğuk içeceklerle tepkimeye girmez ve sağlığınızı tehdit etmez. Organizasyonlarda, kalabalık sunumlarda ve ofislerde soğuk içeceklerinizi servis etmek için güvenle kullanabilirsiniz. Fiyat olarak bakıldığı zaman Space Cup Plastik Bardak Şeffaf 180 ml 100 Adet, cam ve karton bardak kullanımına göre daha düşük maliyetlidir ve iş yerlerinde yoğun olarak tercih edilen bir üründür. 

Space Cup Plastik Bardak Şeffaf 180 ml 100 Adet siparişini Ofix.com'dan şimdi oluşturun, 1 iş günü içerisinde teslimat ve uygun fiyat avantajlarından faydalanın! 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm kullan at ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde plastik bardak fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun plastik bardak modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli plastik bardak modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model plastik bardak arıyorsanız, sitemizin Kullan At Mutfak Malzemeleri > Plastik Bardaklar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Space Cup Plastik Bardak Açıklaması:

  • 100 adet
  • Şeffaf
  • 180 ml
  • Plastik
  • Ağırlık 1.2 g 

 

Plastik Bardak Alırken ve Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Kalitesiz hammaddeden üretilen tüm plastik ürünler gibi, plastik bardaklara da dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan ürünleri kullanmamanız gerekiyor. Bu kriteri karşılamayan hiçbir ürünü sizlere ulaştırmamaktadır. Plastik bardak ve kap çeşitlerini buzdolabına koymamanız tavsiye edilir. Plastik bardaklarınızı mümkün olduğunda sıcak içecek servisinde kullanmamaya özen göstermelisiniz. Bu gibi sıcak içeceklerinizi karton bardaklar ile güvenle tüketebilirsiniz.