Noki Twingo B663A Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m
Noki Twingo B663A Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Daksil ve Şerit Düzelticiler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Daksil ve Şerit Düzelticiler
Noki Twingo B663A Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m
Ürün Kodu : S11086
Marka : Noki
21,92 TL + KDV
25,87 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Noki Twingo B663A Daksil Şerit Düzeltici 5 mm x 8 m

Yazı yazmanın keşfedilmesi ile insanoğlunun silme ihtiyacı da doğmuştur. Hatalı yazılar silinerek tekrar yazılmak istenir. Günümüzde kurşun kalem ile yazılan yazıları silmek için silgi kullanılmaktadır, ancak tükenmez kalem gibi çıkmayan mürekkepler ile yazılan yazıları veya yazıcılar üzerinden alınan çıktıları silmek daha meşakkatlidir. Her türlü basılı evrak, tükenmez kalem veya dolma kalemle yazılmış belge üzerinde düzeltme yapmayı sağlayan şerit düzelticiler, ofislerde en sık kullanılan kırtasiye sarf malzemelerinden biridir. Şerit tipi, kalem tipi ve sıvı daksil şerit düzelticilerle her türlü belge veya evrak üzerinde düzeltme yapmak mümkündür.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde şerit düzeltici fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun şerit düzeltici modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli şerit düzeltici modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model şerit düzeltici arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Şerit Düzeltici nasıl kullanılır?

Kullanımı son derece pratik olan Şerit Düzeltici ürünlerini kağıt yüzeylerde kolayca uygulayabilirsiniz. Ürünün kullanımı, düzeltme yapmak istediğiniz kısma bu ürünleri sürmek şeklindedir. Kaliteli yapısı sayesinde kağıt yüzeyinde herhangi bir deformasyon oluşmaz, yüzeyde oluşan beyaz tabaka hızlı kurur ve yeniden yazım esnasında herhangi bir güçlük çıkartmaz.

 

Ürün Açıklaması:

  • Şerit uzunluğu 8 m
  • Şerit genişliği 5 mm
  • Kuruma süresi gerektirmez
  • Tek seferde yırtılmadan yüzeye yapışır.

 

'' ÜRÜN ASORTİDİR RENK SEÇENEĞİ BULUNMAZ ''

 

Noki Hakkında

Noki, 22 yılı aşkın süredir, ofislerinizde sıklıkla kullandığınız polipropilen bazlı, doğa dostu dosyalama ürünlerini, klasörleri, ayraçları ve hatta çocuklarınızın defter ve kitap kaplıklarını, mantar panoları, beyaz yazı tahtalarını üretiyor. PP Poşet ve telli dosya üretiminde, tek çatı altında Avrupa’da faaliyet gösteren bir üretici olmakla birlikte, toplam Avrupa pazarının %15'i Noki Adapazarı tesislerinde üretiliyor.