Vege Koli Bandı Aslan Hotmelt 45 mm x 100 m - Şeffaf
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Koli Bantları ve Makineleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Koli Bantları ve Makineleri
Vege Koli Bandı Aslan Hotmelt 45 mm x 100 m - Şeffaf
Ürün Kodu : S14242
Marka : Ve-Ge
33,02 TL + KDV
38,96 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Vege Koli Bandı Aslan Hotmelt 45 mm x 100 m - Şeffaf

Koli bandı, öncelikle kolileme ve paketleme amacıyla kullanılan güçlü, tek taraflı yapıştırıcı bantlardır. Yapıştırma için kullanılan her bant, koli bandı değildir. Koli bandı terimi “hot-melt” tutkal tekniği ile üretilen, standart bantlara göre yüzeylere daha güçlü yapışan, endüstriyel kullanıma uygun, kalın ve dayanıklı bantlar için kullanılır. Koli bantları, günlük kullanımda hemen hemen her yerde karşımıza çıkan tüketim ürünleri arasında yer alır. Bunun en önemli sebebi; bantların, başta kağıt ve karton olmak üzere, her türlü yüzeye yapışmalarıdır. Koli bantları; kağıt, karton, plastik, cam, duvar gibi yüzeylere kolayca tutunur. Koli bantlarının bu özellikleri sayesinde birçok tüketici, herhangi bir yapıştırma ihtiyacı için koli bantlarını seçer.

Vege Koli Bandı genellikle ağır yük kolileme, paketleme alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Çabuk yapışır, germe ve basınca karşı dayanıklıdır. Oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Baskıya uygundur. Şeffaf ya da taba renkli Vege Koli Bandını, koli bandı kesici ve diğer aparatlarıyla birlikte Ofix.com'dan şimdi sipariş verin, en uygun fiyatlar ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanın.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde koli bandı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun koli bandı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli koli bandı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model koli bandı arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Vege Koli Bandı Açıklaması:

  • 45 mm genişlikte x 100 m uzunlukta
  • Üzerine her türlü yazı yazılabilir
  • Yapıştırılan yüzeyleri kolaylıkla kapatır ve yüzeylerde yalıtım sağlar.
  • Vege ambalaj koli bantları basınca ve gerilmeye karşı dayanıklıdır.
  • Standart renkleri, taba rengi, beyaz yada şeffaftır.