Noki Memo Yapışkanlı Not Kağıdı 75x75 mm 100 Yaprak Sarı görseli
Noki Memo 12007 Yapışkanlı Not Kağıdı 75 x 75 mm 100 Yaprak - Sarı
Anasayfa >
Kağıt Ürünleri >
Not ve Teknik Kağıtlar >
Yapışkanlı Not Kağıtları
Anasayfa
Kağıt Ürünleri
Not ve Teknik Kağıtlar
Yapışkanlı Not Kağıtları
Noki Memo 12007 Yapışkanlı Not Kağıdı 75 x 75 mm 100 Yaprak - Sarı
Ürün Kodu : Q05246
Marka : Noki
8,12 TL + KDV
9,58 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Noki Memo Yapışkanlı Not Kağıdı 75 x 75 mm 100 Yaprak - Sarı

Ofis çalışanlarının ve öğrencilerin favori kırtasiye ürünlerinin başında yer alan yapışkanlı not kâğıdı modelleri küçük olmalarına rağmen farklı özelikleri sayesinde kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmaktadır. Yapışkanlı not kâğıtları arka kısımlarında bulunan yapışkanlı bölüm sayesinde önem arz eden notlarınızı masanıza, bilgisayar ekranınıza, kapınıza ya da dilediğiniz farklı bir yere yapıştırabilirsiniz. İngilizce’de post-it note şeklinde de adlandırılan yapışkanlı not kâğıtları birbirinden farklı şekil, ebat, adet ve renklerde satılmaktadır. Kullanım alanı açısından çok yönlü olan bu ürünler, günlük hayatta bizlere kolaylık sağlamaktadır.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde Yapışkanlı Not Kağıdı fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun Yapışkanlı Not Kağıdı modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli Yapışkanlı Not Kağıdı modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model Yapışkanlı Not Kağıdı arıyorsanız, sitemizin Kağıt Ürünleri - Not Ve Teknik Kağıtlar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Post-it alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Post-it'ler, farklı renk ve ebatlarda üretilmekte olup hemen her yaş ve beğeni grubundan tüketiciye hitap edebilecek özelliklere sahiptir. Post-it almadan önce, bunları nerede ve hangi amaçla kullanacağımıza doğru karar vermemiz gerekir. Farklı renklerin farklı kullanıcılar üzerinde değişik etkileri görülebilmektedir. Örneğin, bir kullanıcı kendisi için önemli notları sarı renkli post-it'lere yazmayı tercih ederken, başka bir kullanıcı yeşil veya turuncu rengine yönelebilir. Post-it'lerde kullanacağınız kalem rengi de önemlidir. Birbiriyle kontrast oluşturacak renkler tercih ederseniz, notlarınızın kalıcılık düzeyini yükseltebilirsiniz.

 

Ürün Açıklaması:

  • Marka: Noki
  • Ürün tipi: Yapışkanlı Not Kağıdı
  • Ebat: 75 x 75 mm
  • Yaprak sayısı: 100 yaprak
  • Renk: Sarı

 

Noki Hakkında

Noki, 22 yılı aşkın süredir, ofislerinizde sıklıkla kullandığınız polipropilen bazlı, doğa dostu dosyalama ürünlerini, klasörleri, ayraçları ve hatta çocuklarınızın defter ve kitap kaplıklarını, mantar panoları, beyaz yazı tahtalarını üretiyor. PP Poşet ve telli dosya üretiminde, tek çatı altında Avrupa’da faaliyet gösteren bir üretici olmakla birlikte, toplam Avrupa pazarının %15'i Noki Adapazarı tesislerinde üretiliyor.