Akar Plastik Kilitli Naylon Torba 15 x 18 cm 600 Adet - Şeffaf
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Ambalaj Malzemeleri
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Ambalaj Malzemeleri
Akar Plastik Kilitli Naylon Torba 15 x 18 cm 600 Adet - Şeffaf
Ürün Kodu : L28612
Marka : Akar Plastik
200,00 TL + KDV
236,00 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Akar Plastik Kilitli Naylon Torba 15 x 18 cm 600 Adet - Şeffaf

Kilitli Naylon Poşetler hem sanayide, üretim alanlarında ve evlerde sıkça kullanılan ürünlerden biridir. Kilitli naylon poşetler oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Endüstri ve sanayide her çeşit malzemeyi içine koyarak dış etkenlerden korumaya yardımcı olduğu gibi adetli ürünlerin muhafaza edilmesine de olanak sağlar. Küçük parçaları birbirinden ayırmaya ve gerektiğinde daha hızlı ulaşılması için de yardımcı olan bu ürün, paketleme alanında da önemli ihtiyaçlardan biridir. Kişisel kullanım alanlarında kilitli naylon poşetler yine yoğun şekilde ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Kuruyemiş, baharat, et, tavuk  gibi çeşitli gıda maddelerinin bozulmadan korunmasında kolaylık sağlar. 

AkarPlastik Kilitli Torbaları, orijinal petkim hammaddesinden üretilip sizlere sunulmaktadır. Sağlığa zararlı hiç bir katkı maddesi içermez ve gıda kodeksine uygundur. Ağız kısmındaki kilidi sayesinde, hava alışverişi kesilerek, ürünlerin daha uzun süre orjinali gibi kalması sağlanır ve derli toplu bir şekilde muhafaza eder.

Ofix.com sitemizde, tüm ambalaj ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde kilitli naylon torba fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun kilitli naylon torba modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kilitli naylon torba modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kilitli naylon torba arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Ürün Ölçüsü: 15 x 18 cm
  • Adet: 600
  • Ürün Kalınlığı: 0.8 microndur
  • Kilitten sonra 1 cm boşluk vardır.