Noki Zımba Teli No: 24/6 1.000 Adet - Beyaz
Noki Zımba Teli No: 24/6 1.000 Adet - Beyaz
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Masaüstü Gereçler >
Zımba Telleri ve Tel Sökücüler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Masaüstü Gereçler
Zımba Telleri ve Tel Sökücüler
Noki Zımba Teli No: 24/6 1.000 Adet - Beyaz
Ürün Kodu : S11088
Marka : Noki
6,42 TL + KDV
7,58 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Noki Zımba Teli No: 24/6 1.000 Adet - Beyaz

Zımba makinası, bilindiği gibi zımba teli ile çalışmaktadır. Ofisinizde çalışma masanızdaki notlar biriktiğinde, kağıtlar çoğalıp bir arada tutmak zorlaştığında ve en önemlisi dağınık bir ortam oluştuğunda zımba kullanımı önem kazanmaktadır. Zımba teli, önemli dosya ve dokümanları arşivlerken, kağıtları bir arada tutmanıza yardımcı olur. Bunların yanında tablo sabitlemede, ince yapılı afişler asmakta da kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanacağınız zımba tellerinin de kolay paslanmayan bir yapıda, kaliteli ve dayanıklı olması gerekir.

Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde zımba teli fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun zımba teli modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli zımba teli modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model zımba teli arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri > Masaüstü Gereçler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • No: 24/6
  • 1.000 adet
  • Beyaz

 

Zımba Teli Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle zımba teli boyutları, zımbanıza uyumlu olmalıdır. Zımba teli çeşitleri yelpazesinin genişliğini göz önünde bulundurarak, çeşitli şekillerde numaralandırılan telleri ve makinelerini incelemelisiniz. Örneğin; 24/16 numaralı teli ancak 24/16 tel uyumlu bir zımba ile kullanabilirsiniz. Ayrıca zımba teli üretimi sırasında kullanılan materyalin, kolay paslanan ve kolaylıkla esneyebilen bir yapıda olmamasına özen göstermelisiniz.

 

Noki Hakkında

Noki, 22 yılı aşkın süredir, ofislerinizde sıklıkla kullandığınız polipropilen bazlı, doğa dostu dosyalama ürünlerini, klasörleri, ayraçları ve hatta çocuklarınızın defter ve kitap kaplıklarını, mantar panoları, beyaz yazı tahtalarını üretiyor. PP Poşet ve telli dosya üretiminde, tek çatı altında Avrupa’da faaliyet gösteren en kapsamlı üretici olmakla birlikte, toplam Avrupa pazarının %15i, Noki Adapazarı tesislerinde üretilmektedir. Zımba, zımba teli ve zımba teli sökücü gibi ürünler de aynı anlayış ve kaliteyle üretilir.