Altus AL 1127 Sıcak-Soğuk Su Sebili - Beyaz
Altus AL 1127 Sıcak-Soğuk Su Sebili - Beyaz
Anasayfa >
Teknoloji >
Mutfak Cihazları >
Su Sebili ve Aksesuarları
Anasayfa
Teknoloji
Mutfak Cihazları
Su Sebili ve Aksesuarları
Altus AL 1127 Sıcak-Soğuk Su Sebili - Beyaz
Ürün Kodu : Q12259
Marka : Altus
2.993,33 TL + KDV
3.532,13 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 30 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Altus AL 1127 Sıcak-Soğuk Su Sebili - Beyaz

Sağlığımız için her gün mutlaka yeterli miktarda su tüketmeliyiz. Günümüzde şebeke sularının kullanılabilir olmaktan çıkmasıyla damacana ve su sebillerinin kullanımı yaygınlaşmıştır. Su sebilleri hem içme suyunu muhafaza etmesi hem de sıcak ve soğuk su sunma imkanıyla pratik ve kullanışlı bir ürün olarak evlerde ve işyerlerinde tercih edilmektedir. Su sebilleri iki musluğu bulunan yukarısına veya makinenin içine su haznesini yerleştirebileceğiniz bir üründür. Su sebilleri ihtiyaca ve kullanıma göre çeşitlilik göstermektedir. Kompakt tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz. Çalışma durumunu gösteren işiklı göstergeler mevcuttur. Enerji tasarrufu sağlama özelliği olan su sebilleri bu özelliğiyle aynı zamanda bütçe dostudur. Su sebillerinin güçlü su soğutma fonksiyonları vardır. Her mevsim soğuk su ihtiyacınızı karşılamaktadır. İş yerlerinizde hem günlük su ihtiyacınızı karşılamak hem de çay ya da kahve yapımında kullanmak için su sebil makinesini tercih edebilirsiniz. Ailenize ve çalışanlarınıza su sebili sunarak onların hayat kalitelerine katkıda bulunabilirsiniz.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm teknoloji ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde su sebili fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun su sebili modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli su sebilimodellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model su sebiliarıyorsanız, sitemizin Mutfak Cihazları - Su Sebili ve Aksesuarları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Özellikleri:

  • Ürün Tipi: Tam Boy Su Pınarı
  • Soğuk Su Tank Kapasitesi (L): 3.2 L
  • Soğutma Kapasitesi (L/saat): 2.0 L/h
  • Soğuk Su Derecesi Aralığı: 5-10 C
  • Sıcak Su Tank Kapasitesi (L): 1.0 L
  • Isıtma Kapasitesi (ml): 5.0 L/h
  • Sıcak Su Derecesi Aralığı: 85-92 C
  • Ürün Rengi: Beyaz
  • Bardaklık Aparatı: Var
  • Adaptör Damacana Kapağı: Var