Aran Safety Rava 340SV FFP3 Partikül Solunum Maskesi - Ventilli
Aran Safety Rava 340SV FFP3 Partikül Solunum Maskesi - Ventilli
Anasayfa >
Mobilya ve Hırdavat >
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri >
İş Güvenliği Malzemeleri
Anasayfa
Mobilya ve Hırdavat
İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri
İş Güvenliği Malzemeleri
Aran Safety Rava 340SV FFP3 Partikül Solunum Maskesi - Ventilli
Ürün Kodu : Q13072
Marka : Aran Safety
38,67 TL + KDV
45,63 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 31 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Aran Safety Rava 340SV FFP3 Partikül Solunum Maskesi - Ventilli

RAVA 240SV modeli, çalışma vardiyası boyunca kolay nefes almayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Anatomik şekli ve burun klipsinin yanı sıra iç sızdırmazlık köpüğü, maskenin çoğu yüz şekline uymasını kolaylaştırır, böylece gerekli sızdırmazlık sağlanır. Baş bantları ile maske gövdesi plastik bağlantılı iken, plastik tokalı lastik uçları maskenin pratik takılıp, çıkartılmasını sağlar. Maske içerisindeki ısı ve nemi azaltan kıllı valf daha düşük nefes alma direnci için yardımcı olur ve uzun süreli çalışmalarda yorgunluk hissini engeller. Bu ayrıca koruyucu gözlüğünüzün buğulanma riskini de azaltır. Ayarlanabilir yastıklı burun klipsi, ayarlanabilir baş bantları konforu arttırırken, bu maske koruyucu gözlük ve işitme koruyucu donanımlarla birlikte kullanılabilir.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde solunum maskesi fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun solunum maskesi modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli solunum maskesi modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model solunum maskesi arıyorsanız, sitemizin İş Sağlığı ve Güvenliği Gereçleri > İş Güvenliği Malzemeleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Aran Safety Rava 340SV FFP3 Partikül Solunum Maskesi Özellikleri :

  • FFP3 Koruma

  • Ventilli

  • EN 149:2001+A1

  • Burun Klipsi

  • İç Sızdırmaz Köpük

  • Ayarlanabilir Bant

Standartlar: EN 149:2001+A1:2009