Asorty Plastik Tabak 17 cm 50 Adet
Asorty Plastik Tabak 17 cm 50 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Kullan At Mutfak Malzemeleri >
Kullan At Tabaklar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Kullan At Mutfak Malzemeleri
Kullan At Tabaklar
Asorty Plastik Tabak 17 cm 50 Adet
Ürün Kodu : Q11394
Marka : Asorty
27,08 TL + KDV
31,95 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Asorty Plastik Tabak 17 cm 50 Adet

Tek kullanımlık ürünler yeni hayatın getirdiği koşullardan kaynaklı olarak çok yoğun kullanılmaktadır. Özellikle yaşadığı yoğun hayattan dolayı tek kullanımlık ürün tercih eden kişiler, temizlik konusunda duyulan güvensizlikten ötürü tek kullanımlık ürün kullanan kişilerin talebi günümüz Pandemi döneminde oldukça artmıştır.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tabak kullanımı oldukça fazladır. Özellikle yemeklerden sonra yanınızda götürmek istediğiniz tatlıyı koymak, küçük molalarınız için ayırdığınız meyveyi servis etmek için gibi birçok amaçla tercih edilen bir üründür. Özellikle tek kullanımlık plastik tabaklar bu alanda daha çok tercih edilmektedir. Böylelikle bulaşık derdiniz olmadan her alanda basitçe kullanılabilirsiniz. Plastik tabaklar sağlık açısından mikrop barındırmadığı için en çok tercih edilenler arasında yer almıştır. 

 

Ofix.com sitemizde, tüm kullan at ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde plastik tabak fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun plastik tabak modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli plastik tabak modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model plastik tabak arıyorsanız, sitemizin Kullan At Mutfak Malzemeleri - Kullan At Tabaklar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 50 adet plastik tabak
  • 17 cm çapında
  • Kaliteli ve dayanıklı
  • Renk Beyaz