Balparmak ApiteraUp 7 g x 7 Adet
Balparmak ApiteraUp 7 g x 7 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Çaylar ve Şekerler >
Şeker ve Tatlandırıcılar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Çaylar ve Şekerler
Şeker ve Tatlandırıcılar
Balparmak ApiteraUp 7 g x 7 Adet
Ürün Kodu : Q07431
Marka : Balparmak
39,09 TL + KDV
39,48 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Balparmak ApiteraUp 7 g x 7 Adet

 

İşten eve, evden işe tüm gün koştururken zinde kalmak gerek. ApiteraUp, içeriğindeki kırmızı ginseng, guarana, zencefil, bal ve arıların mucizevi salgısı propolis ile gün içinde yetişmeniz gereken işleri yaparken zinde kalmanıza yardımcı olur.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde bal fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun bal modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli bal modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model bal arıyorsanız, sitemizin Çaylar ve Şekerler > Şeker ve Tatlandırıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

ApiteraUp'ı çıt diye kırın, hüp diye yiyin, bağışıklığınızı destekleyin.

 

Propolis, arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin bir içeriğe sahiptir.

Ginseng (Panax ginseng): Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. Ana vatanı Güney Kore’dir.  Ginseng'in botanik ismi olan "Panax", Yunanca "her şeyi iyileştiren" anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Ginseng, geleneksel Çin ve Hint tıbbında yüzyıllardır kullanılmaktadır. 

Guarana kırmızı meyveli tropik bir bitki türüdür.  İçerdiği kafein türevi bileşenlerinden dolayı uyarıcı etkisi bulunmaktadır. 

Zencefil, etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir.

 

Bir kutuda 7 adet 7 gramlık ApiteraUp saşe bulunur. Günde 3 saşeye kadar tüketilmesi önerilir. ApiteraUp 15 yaş üzeri için uygundur.