Balparmak ApiteraZen 7 g x 7 Adet
Balparmak ApiteraZen 7 g x 7 Adet
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Çaylar ve Şekerler >
Şeker ve Tatlandırıcılar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Çaylar ve Şekerler
Şeker ve Tatlandırıcılar
Balparmak ApiteraZen 7 g x 7 Adet
Ürün Kodu : Q07429
Marka : Balparmak
39,09 TL + KDV
39,48 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Balparmak Apitera Zen 7 g x 7 Adet

 

Stres, uykusuzluki mevsim değişikliği gibi etkenler vücut direncinizi düşürebilir. Apitera Zen, içeriğindeki zencefil, tarçın, karanfil, karabiber, limon, bal ve arıların mucizevi salgısı propolis ile bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde bal fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun bal modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli bal modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model bal arıyorsanız, sitemizin Çaylar ve Şekerler > Şeker ve Tatlandırıcılar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

ApiteraZen'i çıt diye kırın, hüp diye yiyin, bağışıklığınızı destekleyin.

Bal, arıların çiçeklerden topladığı nektarı, vücutlarından salgıladıkları enzimlerle işlemleri sonucu oluşan, besin değeri yüksek bir gıda maddesidir. Ana besin öğesi olan karbonhidratın yanı sıra organik asitler, proteinler, aminoasitler, mineraller, vitaminler ve aroma bileşenleri içerir.

Prpolis, arılar tarafından bitkilerin yaprak , dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin içeriğiylevücut için son derece yararlıdır.

Zencefil, etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir.

Tarçın, kokusu kuvetli, kesin ve uzun süreli; tadı tatlımsı ve yakıcıdır. Kalsiyum, magnezyum, demir ve lif içerir.

Karanfil, mangenez, Omega-3 yağ asidi, K vitamini, diyet lif, magnezyum ve kalsiyum içerir.

Karabiber, içerdiği uçucu yağlar nedeniyle antimikrobiyal etkiye sahiptir.

Limon, kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum mineralleri içerir.

 

Bir kutuda 7 adet 7 gramlık ApiteraZen saşe bulunur. 4-10 yaş aralığındaki çocukların 1, yetişkinlerin ise günde 3 saşeye kadar ApiteraZen tüketmesi önerilir.