Balparmak Çıt Kapak Süzme Çiçek Balı 350 g
Balparmak Çıt Kapak Süzme Çiçek Yayla Balı 350 g
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Çaylar ve Şekerler >
Şeker ve Tatlandırıcılar
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Çaylar ve Şekerler
Şeker ve Tatlandırıcılar
Balparmak Çıt Kapak Süzme Çiçek Yayla Balı 350 g
Ürün Kodu : Q09252
Marka : Balparmak
103,97 TL + KDV
105,01 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Balparmak Çıt Kapak Süzme Çiçek Yayla Balı 350 g

Lezzetini yıllardır bildiğiniz Balparmak Süzme Çiçek Yayla Balı yemyeşil ve bakir yaylalardan, iştah kabartan kokularıyla açan yayla çiçeklerinden derleniyor.

Tüketicilerimize ise 350 g Çıt Kapak Balparmak Süzme Çiçek Yayla Balı’na sofralarında yer açmak kalıyor!

Evde, işte, okulda, kafede, piknikte.... masanızda... O hep elinizin altında. Çayınızı, bitki çayınızı, kahvenizi, sütünüzü, müslinizi, mısır gevreğinizi ...tatlandırmanız için ! Kolaylık için! lezzet için!

Bilindiği üzere bal, arıların çiçeklerden aldığı içerikleri vücutlarında bulunan birtakım enzimlerle işlemesi sonucu oluşan, besin değeri yüksek bir gıda maddesi. Çiçekler ve arıların ekip çalışmasıyla oluşan bal, tamamen doğaldır. İnsan vücudu için oldukça faydalı olan bal, bir fabrika ürünü değildir ve tamamen doğanın bize sunduğu tatlı bir güzelliktir. Arıların mucizesiyle sofralarımıza gelen balın faydalarından yararlanmak için doğal olması, sağlığımız için de büyük önem taşır.

 

Satın aldığınız her Balparmak kavanozundaki balın analiz raporuna ve çiçek kaynağına ulaşabilirsiniz. Bunun için kavanozdaki priospotu (QR kod) cep telefonunuzla okutmanız yeterlidir.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm gıda ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde bal fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun bal modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli bal modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model bal arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak Ürünleri - Çaylar ve Şekerler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 350 g 
  • Süzme çiçek yayla balı
  • Saf ve doğal lezzet
  • Çıt kapaklı ambalaj