Beybi Muayene Eldiveni Lateks Pudralı 100 Adet Beyaz - Medium
Beybi Muayene Eldiveni Lateks Pudralı 100 Adet Beyaz - Medium
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Temizlik Eldivenleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Temizlik Eldivenleri
Beybi Muayene Eldiveni Lateks Pudralı 100 Adet Beyaz - Medium
Ürün Kodu : S99959
Marka : Beybi
75,38 TL + KDV
88,95 TL
Beden
Large
Medium
Small
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Beybi Muayene Eldiveni Lateks Pudralı 100 Adet Beyaz - Medium

Temizlik ve hijyen temel ihtiyaçlarımız arasında önemli bir yer tutmaktadır. Temiz koşullarda yaşamak ve çalışmak günlük hayatımızın bir parçasıdır. Bireysel temizlik uygulamalarımızın yanı sıra, doğaya ve içinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluklarımızıda yerine getirmek elbette çok önemlidir. Temizlik konusunda dikkatli olurken kullanılan araç ve gereçlerele de hijyen sağlamak önemlidir. Ellerin temiz olması, neredeyse bütün insan vücudunu korumak anlamına gelir. Hem dezenfekte olmayan yüzeylere temas etmemek adına hem de kullanılan kimyasal içerikli deterjan ve diğer maddelerden korunmak adına ellerimiz mutlaka korunmalıdır. Bu konuda en çok ihtiyaç duyulan araç muhakkak eldivenlerdir. 

 

Genel temizlik ve laboratuvar ortamlarında kullanılır. Birçok mikroptan korunmanıza yardımcı olur. Steril bir ortam sağlanmasında destekleyicidir. Pudralı ve pudrasız olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır. Beybi Lateks Pudralı Muayene Eldivenleri tek kullanımlıktır. Aklınıza gelen her alanda kullanabilirsiniz. İster çöp atarken ister temizlik yaparken, ister mutfak işlerinde kesinlikle size steril bir ortam hazırladığından emin olabilirsiniz.

Beybi Muayene Eldiveni Lateks Pudralı ürünü yumuşak yapısı ve yüksek elastikiyeti sayesinde ele mükemmel uyum sağlar. Kıvrılmış konç ucu eldivenin kaymasını önleyerek uzun süreli kullanımına imkan verir. Hassasiyet ve koruma gerektiren işlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Muayene Eldivenleri daha çok kliniklerde, hastanelerde ve muayene alanlarında sağlıklı uygulamaların yapılabilmesi bakımından tercih edilmektedir. Her ne kadar muayene eldiveni olarak geçse de, günlük işlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elinizi tozdan, kirden korumak istediğiniz yerlerde veya yemek servislerinde dahi bu eldivenler kullanılmaktadır. 

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde muayene eldiven fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun muayene eldiven modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli muayene eldiven modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model muayene eldiven arıyorsanız, sitemizin Temizlik Gereçleri - Temizlik Eldivenleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • Muayene Eldiveni
  • Non-steril
  • Dogal lateks
  • Tek kullanımlık
  • 100 Adet
  • Pudralı 

 

Bedenler:

  • Small (7 - 7.5)
  • Medium (8 - 8.5)
  • Large (9 - 9.5)
  • XLarge (10 - 10.5)