Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Kokulu 1 L görseli
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Kokulu 1 L
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Ofis Genel Temizliği >
Yüzey Temizlik Ürünleri
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Ofis Genel Temizliği
Yüzey Temizlik Ürünleri
Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Kokulu 1 L
Ürün Kodu : L58628
Marka : Bingo
24,95 TL + KDV
21,21 TL + KDV
22,91 TL
%15 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bingo Fresh Yüzey Temizleyici Lavanta Çiçekleri 1 L

Ofisinizde ya da evinizde çeşitli yüzeyleri temizlemek için tek bir ürün kullanmak hem maddi yönden kazanç sağlar, hem de zamandan kazandırır. Hijyen ve temizlik söz konusu olduğunda da yüzey temizleyici ürünümüzün güçlü bir formülü ve hoş bir kokusu olmasını isteriz. Temizlenen yüzeylerde matlaştırma yapmayan ve çoğunlukla parfümlü olarak üretilen yüzey temizleyiciler, fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı, ahşap, banyo, tuvalet, armatür vb. yüzeylerde kullanılır. 

Temizlik sonrasında etrafta uzun süre hoş bir koku kalır. Kısa sürede sağlıklı bir temizlik için Yüzey Temizleyicisi kullanabilirsiniz. Siz de Yüzey Temizleyicisi siparisi vermek için Ofix.com’dan siparişinizi oluşturun.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde yüzey temizleyici fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun yüzey temizleyici modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli yüzey temizleyici modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model yüzey temizleyici arıyorsanız, sitemizin Ofis Genel Temizliği - Yüzey Temizlik Ürünleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • 1 L
  • Lavanta kokulu
  • Üstün hijyen sağlar
  • Yüzeyleri çizmeden temizler ve parlatır