Bitdefender GravityZone Business Security 11 Kullanıcı / 1 Yıl Dijital Lisans
Bitdefender GravityZone Business Security 11 Kullanıcı / 1 Yıl Dijital Lisans
Anasayfa >
Teknoloji >
Yazılım Ürünleri >
Antivirüs ve Güvenlik Yazılımları
Anasayfa
Teknoloji
Yazılım Ürünleri
Antivirüs ve Güvenlik Yazılımları
Bitdefender GravityZone Business Security 11 Kullanıcı / 1 Yıl Dijital Lisans
Ürün Kodu : Q11686
Marka : Bitdefender
2.208,09 TL + KDV
2.605,55 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 30 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bitdefender GravityZone Business Security 11 Kullanıcı / 1 Yıl Dijital Lisans

İlk zamanlar antivirus programı, bulaştığı cihazdaki bilgisayar virüsünü tespit edip, bazen kaldırabilen hatta diğer cihazlara bulaşmasını engelleyen bir yazılım anlamına geliyordu. Tabi bu 1990’larda kaldı. O günden bu zamana zararlı yazılım türünde ve sayısındaki artış antivirus programlarının da daha karmaşık güvenlik çözümlerine evrilmesine neden oldu.

Birçok gelişmiş koruma ürünü, kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için birden fazla teknoloji kullanıyor. Bu da ürünlerin, casus yazılım, klavye kaydetme, kimlik bilgisi çalma, izinsiz kripto para madenciliği, fidye yazılımları nedeni ile dosyaların şifrelenmesi, truva atları ile bilgi sızdırılması, istenmeyen e-postalar ve dolandırıcılık gibi çok geniş bir yelpazedeki siber saldırı ile baş edebilmelerini sağlıyor.

Fakat her yazılım platformunda olduğu gibi virüs tanımlarının yayınlandığı aşamada ortaya çıkan virüs, truva atı ve solucan türevlerinin tespit edilememe ihtimali düşük de olsa vardır. Bu sebeple bilgisayarınızda kullandığınız internet arayüzünde isteğiniz dışında tıklama ile kurulan veya mesajlaşma programlar ile dışarıdan dosya almanız ile bulaşan virüslere karşı tedbirli olunuz.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm Bilgisayar ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde Bilgisayar Program fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun Bilgisayar Programları ve AntiVirüs modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli Bilgisayar Programları ve AntiVirüs modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model Bilgisayar Programları ve AntiVirüs arıyorsanız, sitemizin Bilgisayar ve Çevre Bilimleri - Bilgisayar Programları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Gerekli minimum teknik becerilerle merkezi yönetim kolay dağıtımını sağlarken yüksek performans ve koruma sağlayan, kaynakları verimli kullanan güvenlik çözümü . İşletmenizin siber güvenlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak bulut veya şirket içinde barındırılan yönetim konsolu arasında seçim yapmanıza olanak tanır.

Bitdefender GravityZone Business Security, kanıtlanmış makine öğrenimi teknikleri, davranış analizi ve çalışan süreçlerin sürekli izlenmesini kullanan bir iş antivirüs yazılımından çok daha fazlasıdır. Bu şekilde , tüm cihazlarınız için kullanımı kolay tek bir platformda her tür kötü amaçlı yazılıma (fidye yazılımı, kimlik avı, sıfır gün saldırısı, virüsler, casus yazılımlar vb.) karşı tam koruma elde edersiniz: masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, fiziksel ve sanal sunucular.

 

En iyi performansla en iyi koruma

Her büyüklükteki kuruluş için güvenilir güvenlik sağlayan bağımsız güvenlik testlerinde tutarlı bir şekilde 1. sırada yer aldı.

 

Verimli Yönetim

Tüm güvenlik etkinlikleri tek bir konsoldan ve tek aracıdan yönetilir.

 

Tam Operasyonel Kontrol

Son derece ayrıntılı güvenlik kontrolleri, minimum çabayla maksimum koruma sağlar.

 

Yetenekler ve Faydalar

Uç Noktalar İçin Katmanlı Koruma

Etkili kötü amaçlı yazılım algılama ve minimum hatalı pozitif için masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve sunucuları katmanlı güvenlikle koruyun. Bitdefender'ın makine öğrenimi modelleri, statik ve dinamik özellikler kullanır ve dünya çapında yüz milyonlarca uç noktadan toplanan milyarlarca temiz ve kötü niyetli dosya örneğinde sürekli olarak eğitilir. Bir tehdit algılandığında, süreç sonlandırmaları, karantinaya alma, kaldırma ve kötü niyetli değişikliklerin geri alınması yoluyla anında etkisiz hale getirilir.

 

Fidye Yazılımını Önleme ve Azaltma

Fidye yazılımı, dünya çapındaki kuruluşlar için derin bir endişe kaynağıdır. Bitdefender'ın kapsamlı fidye yazılımı araştırması ve şifre çözücüleri, kurbanların milyarlarca dolar tasarruf etmesine yardımcı oldu. Bitdefender, hem yürütme öncesi hem de çalışma zamanı modunda yeni fidye yazılımı modellerini doğru bir şekilde algılayarak, sistemlerinizin en gelişmiş korumaya sahip olduğu konusunda size gönül rahatlığı sağlar. GravityZone Business Security, ilk dosyaların gerçek zamanlı yedeklenmesini içeren ve uzaktan fidye yazılımı saldırılarının başarıyla izlenmesini ve engellenmesini sağlayan  en son fidye yazılımı azaltma teknolojisini içerir.

 

Kolay Yönetim için Tek Konsol

Bitdefender GravityZone Business Security, tüm güvenlik yönetimi bileşenleri için tek bir görünüm sağlayan tek bir entegre yönetim konsolu olan GravityZone Kontrol Merkezi'ne sahiptir. Tek konsol, güvenlik olaylarının kolayca izlenebildiği ve yönetildiği ve özel sunuculara, ek bakıma veya daha fazla BT personeline duyulan ihtiyacı ortadan kaldırdığı anlamına gelir.

 

Web Tabanlı Güvenlik

Özel sunuculara veya daha fazla BT personeline gerek yok. GravityZone Business Security, tüm güvenlik özelliklerini tek bir konsolda merkezileştirir. Çalışanların hiçbir zaman güvenlik etkinliklerini güncellemesi veya izlemesi gerekmez. Basit ve kapsamlı bir prosedürle korumasız tüm bilgisayarlara uzaktan koruma yükleyerek zamandan tasarruf edin. GravityZone Business Security , şirket içinde dağıtılabilir veya bulutta Bitdefender tarafından barındırılabilir.

 

Uç Nokta Risk Yönetimi ile Koruma

Uç nokta zayıflıklarının etkin bir şekilde belirlenmesi, değerlendirilmesi ve düzeltilmesi, sağlıklı bir güvenlik programı yürütmek ve kurumsal riski azaltmak için çok önemlidir. GravityZone Business Security'nin Uç Nokta Risk Yönetimi altyapısı, riskli işletim sistemi ve yazılım yanlış yapılandırmalarını keşfederek ve bunlara öncelik vererek, riskleri azaltır ve uç nokta yüzeyini sertleştirir.

 

Ağ Saldırısı Savunması

Ağ güvenlik açığı saldırılarına karşı yeni bir koruma düzeyi elde edin. Kaba kuvvet saldırıları, parola hırsızları, ağ açıklarından yararlanmalar ve yanal hareketler gibi tehditleri yürütülmeden önce engelleyen  ağ tabanlı güvenlikle korumayı yeni alanlara genişletin.