Bora Plastik Çöp Kovası İtmeli 36 L Model BO194 görseli
Bora Plastik BO194 No: 4 Çöp Kovası Plastik Sallanır Kapak 36 L - Gri
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Temizlik Gereçleri >
Çöp Kovaları
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Temizlik Gereçleri
Çöp Kovaları
Bora Plastik BO194 No: 4 Çöp Kovası Plastik Sallanır Kapak 36 L - Gri
Ürün Kodu : L60130
Marka : Bora Plastik
319,45 TL + KDV
376,95 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bora Plastik BO194 No: 4 Çöp Kovası Plastik Sallanır Kapak 36 L - Gri

Çöp kovaları, işyerinde ofisinizde ya da mutfakta, evde, okulda, kısaca hayatın her alanında hijyen ve düzen sağlamanın olmazsa olmaz unsurlarından biridir. Çöp kovalarının esas işlevi, çöpler atılıncaya kadar hijyen şartlarına uygun bir koruma sağlamak. Özellikle de kalabalık ofislerde, her masanın altında bir çöp kovası mutlaka olmalı. Çünkü ancak bu sayede, çeşitli atıkların ve en çok da işi biten kullan-at ürünlerin ofis ortamında kirlilik ve dağınıklık yaratması engellenebilir. Ve tabii, çöplerin düzenli bir şekilde atılması da hijyen açısından son derece önemli. Biriken çöpler, ortama kısa sürede kötü koku yaymaya başlıyor.

Şirket ve ofislerimizde her gün bolca çöp atığı çıkar. Bu atıklardan kurtulmanın en kolay yolu çöp kovalarına atmak olacaktır. Şekilsiz, kötü görünümlü kovalar atik kirliliğinden sizi kurtarır fakat görüntü kirliliğine yol açabilirler. Ofix.com’dan alacağınız çöp kovaları hem ofisinizin şıklığına şıklık katacak hem de kalitesi ile uzun yıllar kullanabileceksiniz.

Ofiste en çok çöp çıkan yerlerden olan mutfak ve banyolarda çöp kovası barındırmanız şarttır. Bunun en hijyenik yollarından biri de pedallı çöp kovalarıdır. 36 L çöp kapasitesi ile Bora Plastik Çöp Kovası çöpün en çok çıktığı mutfak ve banyolarda kullanıma oldukça uygundur. 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde çöp kovası fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun çöp kovası modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli çöp kovası modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model çöp kovası arıyorsanız, sitemizin Temizlik Ürünleri - Temizlik Gereçleri - Çöp Kovaları kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Bora Plastik BO194 No: 4 Çöp Kovası Açıklaması:

  • Marka: Bora Plastik
  • Ürün Tipi: Çöp Kovası 
  • Kapasite: 36 litre
  • Ebat: 28 x 37 x 60 cm
  • Renk: Gri
  • Materyal: Plastik
  • Üretici kodu: BO0194

 

 

Bora Plastik Hakkında

Türkiye’nin lider plastik mutfak ve banyo eşyaları üreticisi olarak tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor, sağlıklarını ve çevreyi koruyan ürünlere imza atıyoruz. Ürünlerimiz evde sevgiyle yapılan yemeklerden çocukların en sevdiği oyuncaklara, şefinizin favori malzemelerinden sezon açılış partinizin vazgeçilmezlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı saklarken biz de en yüksek standartları ve değerleri tüm süreçlerimizde saklı tutuyoruz.

Bora Plastik, 1957 yılında, İbrahim Bora’nın perakendecilik ve cam üretimi tecrübesiyle kuruldu.Kuruluşumuzdan bu yana teknolojideki küresel gelişmeleri ve sektördeki uluslararası trendleri yakından izleyerek birçok yeniliğin Türkiye’deki öncüsü olduk. Bugün hayatımızın ayrılmaz bir parçası gibi görünen plastik kutuları 1992 yılında, pedallı çöp kovalarını ise 1994 yılında Türkiye’de ilk kez biz ürettik. Ürünlerimizin güvenilirliği ve pratikliği sayesinde Türkiye’de saklama kabı anlayışının gelişmesine aracı olduk. 90’ların başında altyapılarımızı bilgisayarlarla destekler, 2005’te ise robotlu üretime geçerken yine sektörde önü çekiyorduk. Bugün ISO9001 ve ISO22000 belgeleriyle desteklenen kalite prensiplerimiz ve BSCI gibi en prestijli sertifikaları almaya hak kazanmış çalışma koşullarımızla Türkiye’yi tüm dünyada gururla temsil ediyor, ihracatımızla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.