Bora Plastik BO213 Kaşıklık No:2
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Züccaciye Ürünleri >
Mutfak Gereçleri
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Züccaciye Ürünleri
Mutfak Gereçleri
Bora Plastik BO213 Kaşıklık No:2
Ürün Kodu : L57264
Marka : Bora Plastik
39,35 TL + KDV
46,43 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bora Plastik BO213 Kaşıklık No:2

Kaşıklıklar mutfaklarda kullanılan çekmece içi düzenleyici unsurlar biridir. Yemek yerken ve hazırlarken ihtiyacınız olan temel malzemeler çatal, kaşık, bıçak, süzgeç, maşa vb. birçok mutfak gerecini muhafaza edebileceğiniz, kaşıklık ürününü kullanarak dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. İster ofis ister ev mutfağında olun bu temel gereçlerini hijyenik ve düzen açısından korumak ve saklamak için kaşıklık size fayda sağlayacaktır. Kaşıklıklar çekmece ve dolap içi modeller fonksiyonellikleri ile öne çıkar. Çekmece içi modeller farklı malzeme, bölme sayıları ve renk ile yatay olarak kullanılan ürünlerdir. Zevkinize ve mutfağınıza uyan seçenekleri ofix.com'da bulabilir, fiyat avantajı ile pratik ve ergonomik ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm mutfak gereçleri uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde kaşıklık fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun kaşıklık modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli kaşıklık modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model kaşıklık arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak - Züccaciye Ürünleri - Mutfak Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Bora Plastik BO213 Kaşıklık No:2 Ürün Açıklaması:

  • Renk: Gri
  • Ebat: 230 x 305 x 36 mm
  • Üretici kodu: BO213

 

 

Bora Plastik Hakkında

Türkiye’nin lider plastik mutfak ve banyo eşyaları üreticisi olarak tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor, sağlıklarını ve çevreyi koruyan ürünlere imza atıyoruz. Ürünlerimiz evde sevgiyle yapılan yemeklerden çocukların en sevdiği oyuncaklara, şefinizin favori malzemelerinden sezon açılış partinizin vazgeçilmezlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı saklarken biz de en yüksek standartları ve değerleri tüm süreçlerimizde saklı tutuyoruz.

Bora Plastik, 1957 yılında, İbrahim Bora’nın perakendecilik ve cam üretimi tecrübesiyle kuruldu.Kuruluşumuzdan bu yana teknolojideki küresel gelişmeleri ve sektördeki uluslararası trendleri yakından izleyerek birçok yeniliğin Türkiye’deki öncüsü olduk. Bugün hayatımızın ayrılmaz bir parçası gibi görünen plastik kutuları 1992 yılında, pedallı çöp kovalarını ise 1994 yılında Türkiye’de ilk kez biz ürettik. Ürünlerimizin güvenilirliği ve pratikliği sayesinde Türkiye’de saklama kabı anlayışının gelişmesine aracı olduk. 90’ların başında altyapılarımızı bilgisayarlarla destekler, 2005’te ise robotlu üretime geçerken yine sektörde önü çekiyorduk. Bugün ISO9001 ve ISO22000 belgeleriyle desteklenen kalite prensiplerimiz ve BSCI gibi en prestijli sertifikaları almaya hak kazanmış çalışma koşullarımızla Türkiye’yi tüm dünyada gururla temsil ediyor, ihracatımızla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.