Bora Plastik BO425 No:3 Saplı Huni - Şeffaf
Bora Plastik BO425 No:3 Saplı Huni - Şeffaf
Anasayfa >
Gıda ve Mutfak >
Züccaciye Ürünleri >
Mutfak Gereçleri
Anasayfa
Gıda ve Mutfak
Züccaciye Ürünleri
Mutfak Gereçleri
Bora Plastik BO425 No:3 Saplı Huni - Şeffaf
Ürün Kodu : Q09517
Marka : Bora Plastik
15,42 TL + KDV
18,20 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Bora Plastik BO425 No:3 Saplı Huni - Şeffaf

Profesyonel mutfakların vazgeçilmezi küçük ama pratik el aletleri, uzun ömürlü malzemeleri ve şık tasarımlarıyla mutfakların kurtarıcısıdır. Mutfak kurulurken belki de akla gelmeyen ancak daha sonra aşçıların ve yardımcıların eli ayağı olan mutfak el aletleri, pratik kullanımlı ve az eforla daha işlevsel olması, seçimlerde tercih edilmesinin en önemli unsurlarındandır.

Huni bir sıvıyı ağzı dar bir kaba aktarmak için kullanılan koni biçiminde metal veya plastikten yapılmış araçtır. Huniler genellikle her gün kullanılılan gereçler değildir. Tam da bu nedenle plastik huni her mutfak dolabında bulunması gereken bir yardımcıdır. Şişeler ve diğer küçük ağızlı kaplar için ince huni uygun bir çözümdür.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm mutfak gereçleri uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde huni fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun huni çeşitleri hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli huni modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model tabaklık arıyorsanız, sitemizin Gıda ve Mutfak - Züccaciye Ürünleri - Mutfak Gereçleri kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Bora Plastik BO425 No:3 Saplı Huni Ürün Açıklaması:

  • Model Bora Plastik BO425
  • Numara: 3
  • Çalışma sıcaklığı : -10 / +40
  • Çap: Ø110 mm
  • Yükseklik: 90 mm
  • Plastik malzeme
  • Renk : Şeffaf

 

 

Bora Plastik Hakkında

Türkiye’nin lider plastik mutfak ve banyo eşyaları üreticisi olarak tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırıyor, sağlıklarını ve çevreyi koruyan ürünlere imza atıyoruz. Ürünlerimiz evde sevgiyle yapılan yemeklerden çocukların en sevdiği oyuncaklara, şefinizin favori malzemelerinden sezon açılış partinizin vazgeçilmezlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı saklarken biz de en yüksek standartları ve değerleri tüm süreçlerimizde saklı tutuyoruz.

Bora Plastik, 1957 yılında, İbrahim Bora’nın perakendecilik ve cam üretimi tecrübesiyle kuruldu.Kuruluşumuzdan bu yana teknolojideki küresel gelişmeleri ve sektördeki uluslararası trendleri yakından izleyerek birçok yeniliğin Türkiye’deki öncüsü olduk. Bugün hayatımızın ayrılmaz bir parçası gibi görünen plastik kutuları 1992 yılında, pedallı çöp kovalarını ise 1994 yılında Türkiye’de ilk kez biz ürettik. Ürünlerimizin güvenilirliği ve pratikliği sayesinde Türkiye’de saklama kabı anlayışının gelişmesine aracı olduk. 90’ların başında altyapılarımızı bilgisayarlarla destekler, 2005’te ise robotlu üretime geçerken yine sektörde önü çekiyorduk. Bugün ISO9001 ve ISO22000 belgeleriyle desteklenen kalite prensiplerimiz ve BSCI gibi en prestijli sertifikaları almaya hak kazanmış çalışma koşullarımızla Türkiye’yi tüm dünyada gururla temsil ediyor, ihracatımızla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.