Cassa 8020 Ambalaj Lastiği %100 Kauçuk 500 g - Standart
Anasayfa >
Kırtasiye Ürünleri >
Gönderi ve Paketleme >
Paket Lastiği ve İpler
Anasayfa
Kırtasiye Ürünleri
Gönderi ve Paketleme
Paket Lastiği ve İpler
Cassa 8020 Ambalaj Lastiği %100 Kauçuk 500 g - Standart
Ürün Kodu : Q01309
Marka : Cassa
97,23 TL + KDV
114,73 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Cassa 8020 Ambalaj Lastiği %100 Kauçuk 500 g - Standart

İşyerlerinde özellikle depolarda paketleme amacıyla kullanılan, ancak pratik yapısı sebebiyle hemen her işte kullandığımız ambalaj lastiği, esnek, plastik bir malzemedir. kavradığı eşyaları bir arada, dağılmadan tutmak için kullanılırlar. Boyutlarına göre dar ya da geniş lastik olarak sınıflandırılabilirler. Bu noktada lastikleri hangi amaçla ve hangi ölçüdeki paketlemeler için kullanacağınız önem kazanır. Ambalaj lastiği üreticileri sektörde oluşan talebe yanıt verebilmek adına, geri dönüştürülebilir ve doğaya en az zararı veren ürünler geliştirmek üzere çalışıyor; Ofix.com, en kaliteli markaların en sağlam ürünlerini kapınıza kadar getiriyor!

Ofix.com sitemizde, tüm ambalaj ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde ambalaj lastiği fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun ambalaj lastiği modellerini hemen ayağınıza getiren Ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli ambalaj lastiği modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model ambalaj lastiği arıyorsanız, sitemizin Kırtasiye Ürünleri - Gönderi ve Paketleme kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  • %100 Kauçuk
  • Naturel renk
  • Maksimum esneklik