Ernet Limon Tuzu - 100 g
Ernet Limon Tuzu - 100 g
Anasayfa >
Temizlik Ürünleri >
Mutfak Temizliği >
Yağ ve Kir Sökücüler
Anasayfa
Temizlik Ürünleri
Mutfak Temizliği
Yağ ve Kir Sökücüler
Ernet Limon Tuzu - 100 g
Ürün Kodu : Q09438
Marka : Ernet
31,60 TL + KDV
34,13 TL
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Ernet Limon Tuzu - 100 g

Ernet Temizlik İçin Limon Tuzu, özel üretim teknolojisi ile hazırlanan ince granüllü yapısı sayesinde, kireç çözmek için vazgeçilmez olan bir üründür. Gıdada kullanılan yapıda %100 Sitrik Asitten oluşmaktadır.

Ofix.com sitemizde, tüm temizlik ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde limon tuzu fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ofix.com’dan siparişinizi oluşturun, ürününüz en kısa zamanda kapınıza teslim edilsin.

Aradığınız en uygun limon tuzu modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli limon tuzu modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model limon tuzu arıyorsanız, sitemizin Mutfak Temizliği > Yağ ve Kir sökücüler kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Limon Tuzu Kullanım Alanı:

  • Su ısıtıcılar, duş başlığı, çaydanlık, klozet ve gider temizliği.

 

 
Limon Tuzu Kullanma Şekli:

  • Çaydanlık Temizliği; Çaydanlığınızı ve üzerindeki demliği kireçli olan bölgeyi biraz geçecek  kadar su ile doldurunuz. Kireç yoğunluğuna göre her ikisine de 1 -2 çorba kaşığı (20-40 g) Ernet Limon Tuzu ilave ediniz ve ocağın altını açınız. Çaydanlıktaki su  kaynayınca  ocağı kapatınız. Yaklaşık 15 dakika beklettikten sonra içindeki suyu boşaltınız ve iyice durulayınız. 
  • Su Isıtıcısı Temizliği; Su ısıtıcınızı kireçli bölgeyi biraz geçecek kadar su ile doldurunuz. Kireç yoğunluğuna göre 1-2 çorba kaşığı (20-40 g) Ernet Limon Tuzu ilave ediniz ve cihazınızın fişini takarak çalıştırınız. Su kaynadıktan sonra yaklaşık 15 dakika bekletip, içindeki suyu boşaltınız ve iyice durulayınız.
  • Gider Temizliği; 1 litre su içerisine 2 çorba kaşığı  (40 g) Ernet Limon Tuzunu ekleyip ocak üzerinde kaynatınız. Tıkanıklıkları açmak veya tıkanıklık oluşumunu önlemek için kaynar haldeyken mutfak veya banyo lavabo giderine boşaltınız. Etki etmesi için yaklaşık 15 dakika bekleyiniz. Daha sonra musluğu açarak giderin durulanmasını sağlayınız.
  • Duş Başlığı Temizliği; 1litre su içerisine 2 çorba kaşığı (40 g) Ernet Limon Tuzunu ekleyip ocak üzerinde kaynatınız. Kaynattığınız karışımı bir kaba aktararak duş başlığını yaklaşık 10 dakika  kabın içinde bekletiniz. Kireç çözme işlemi bittikten sonra bir sünger veya bez ile siliniz ve iyice durulayınız.
  • Klozet Temizliği; 1 litre su içerisine 3 çorba kaşığı (60 g) Ernet Limon Tuzunu ekleyip ocak üzerinde kaynatınız. Klozet fırçasını ileri geri hareket ettirerek klozetin içerisindeki suyu azaltınız. Oluşan kireçleri temizlemek veya kireç oluşumunu engellemek için kaynattığınız karışımı klozete dökünüz. 15 dakika beklettikten sonra fırçalayınız ve sifonu çekerek durulanmasını sağlayınız. "