Q05854 - Evo300 15'6 Notebook Çantası Siyah
Evo300 15.6'' Laptop Çantası - Siyah
Anasayfa >
Teknoloji >
Bilgisayar ve Çevre Birimleri >
Çantalar
Anasayfa
Teknoloji
Bilgisayar ve Çevre Birimleri
Çantalar
Evo300 15.6'' Laptop Çantası - Siyah
Ürün Kodu : Q05854
Marka : Evocase
60,35 TL + KDV
54,32 TL + KDV
58,67 TL
%10 indirim
Sepetinizde adet bulunmaktadır.
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi : 27 Ocak 2023
Birlikte Alınanlar
Ürün Açıklaması
Soru Cevap

Evo300 15.6'' Laptop Çantası - Siyah

Evo300 15.6" Laptop Çantası dizüstü bilgisayarlarını taşımak için özel bir koruma ile tasarlanmıştır. Özellikle dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış olmasına rağmen, çantanın dışında bulunan bölmeye cep telefonu, aksesuarlar, kitaplar ve diğer elektronik cihazlar gibi kişisel eşyalarınızı koyabilirsiniz. Evo300 Laptop Çantası 15'' -15.9" aralığı bütün laptoplar ile uyumludur. Çantanın iç kısımları darbelere karşı silikon sünger ile desteklenmiştir. Polyester malzemeden üretilmiştir. Evo300 Laptop Çantası modeli 2 gözden oluşmaktadır. Yüksek korumalı bir laptop çantası arayışı içerisindeyseniz Evo300 Laptop Çantarımıza bakmanızı tavsiye ederiz.

Online alışveriş sitesi Ofix.com sitemizde, tüm ofis ve kırtasiye ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde laptop çantası fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofix.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aradığınız en uygun laptop çantası modellerini hemen ayağınıza getiren ofix.com sizlere her zaman en ucuz ve kaliteli laptop çantası modellerini sunmaktadır. Farklı marka veya model laptop çantası arıyorsanız, sitemizin Bilgisayar ve Çevre Bilimleri > Çantalar kategorisinden beğendiğiniz ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız tek adresi Ofix.com size her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

 

Ürün Açıklaması:

  •  15.6 inç ve altındaki ekran boyutlarına sahip dizüstü bilgisayarlar için uygundur.
  •  Hafif malzemeden üretilmiştir.
  •  İncedir.
  •  İki gözlüdür.
  •  Omuz çantasıdır.